Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó nő a barátnőm. (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó nő a barátnőm. (nem fogok kirakni képet, mert úgyis törölnék személyiségi jogok miatt) Emiatt fogok szakítani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyár elején jöttünk össze, ahol dolgoztunk egy moziban. Az a tipikus 10/10-es lány, akiért százával odavannak. 3-400 lájkok vannak a képein stb.. Gondolom mindenki ismer minimum egy ilyen lányt.

Eleinte nem is nagyon beszéltem hozzá, mert mindig zavarban voltam a jelenlétében. Egyszer mondtam neki, hogy milyen szerencsétlenek ezek a párok, mindig ide jönnek randizni, én meg valahol olvastam, hogy a mozi a lehető legrosszabb randihely. Nevetett aztán mondta, hogy miért te hova vinnél egy lányt, mondtam hogy nem vagyok valami kreatív ilyen téren, de most hirtelen kéne mondanom valamit, akkor mondanám, hogy jöjjön el a buliba, ahova ma este megyek.

Ő meg kérdezte, hogy "és nincs senki aki tetszik és elhívnál?" nekem meg zsigerből kicsúszott a számon a válasz, hogy "téged" meg is lepődtem a bátorságomon, de tudtam, hogy esélytelen a dolog és csak viccnek fogja felfogni, nevetni fog..

Aztán tök komolyan rámnézett, és mondta, hogy programja volt a barátnőjével, de akkor ráír és lemondja. Itt kicsit le is vert a víz, hogy Úristen ez most komolyan megtörténik.

A lényeg, hogy csókolóztunk még aznap este a bulin, 2 napra rá volt egy sima sétálós randink nappal és kb 1-2 héten belül össze is jöttünk.

Viszont ami azóta van már nagyon irritál. Mindenkitől kapom az elismerő pillantásokat, válveregetéseket, "az igen haver", "ezt hogy csináltad", meg a hasonló szintű dolgokat. Azt hiszik jópofák, közben meg egyre depressziósabb leszek emiatt, hogy valami ocsmányság vagyok mellette. Ledurvább, aki azt mondta, hogy ő sokkal szebb lányba mint én fiúba, mit keresek mellette...

Érzem, hogy ez megy a kapcsolat rovására, nem lesz elég önbizalmam mellette.



2017. szept. 17. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Úúristen, ugyanolyan ember, ugyanolyan puncival, mint bárki más. Szedd már össze a tökeidet!


Az én párom meg nem néz ki kifejezetten jól, nem adonisz, és - bár én nem tartom magam hű , de szépnek, és nincs is 3-400 lájk a képeimen, mert nem érdekelnek ilyen szinten az emberek :D-, de tudom, hogy a haverjai neki is mondták már, hogy "ejha, ezt hogy csináltad", meg "magasan rangon felüli" vagyok, meg hasonló utalások, hogy jó csaj a nője, és nem értik..


Egy csomó ember szimplán irigy, saját maguknak nem jön össze semmi normális kapcsolat. Te meg képes vagy ezen így kiakadni, mások véleményén?


Az enyémet szerencsére nem érdekli, pedig mondom nem az a szépfiú, de büszkén meséli nekem mindig, hogy megdicsértek, és hogy milyen jó fogása van.


HA nem tudod kezelni a saját kisebbségi komplexusodat, úgy is elcseszed, mert elég kiábrándító lenne, ha megtudná, mennyire sz.arul is állsz magaddal, és mennyire befolyásolható vagy. Ez inkább gyenge jellemre vall, mint erősre. A fejedben kéne helyretenni a dolgokat, és örülnöd, büszkének lenned. Nem kreálnod magadnak hülyeségeket meg mások irigységét alapnak venni.


Ha ez nem megy, úgy is szakítani fogtok, és tényleg jobb is.

26N

2017. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha így bedumálod magadnak akkor tényleg szakítani fogsz. Utána meg fogod a fejedet, hogy mennyire elcseszted.
2017. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

sose értettem az ilyen embereket.

az én barátnőm is sokkal jobban néz ki, mint én. ettől még ugyanannyi az önbizalmam, sőt, még több is, mert tudom hogy belsőre ilyen jót elképzelni se tudott maga mellé. még az ősmagyar külsőmet is feljavította annyira, hogy tetszem neki, lol. :D

2017. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok igaz már a 4x felett, de 18-25 között nekem is jöttek a bókok rendesen...Én sem akkor, sem most nem buktam "szépfiúkra", sőt, kifejezetten azok vonzottak, akikre más rá sem nézett. A szépektől mindig féltem.

A mostani párom maga sem érti, hogy voltam képes vele összejönni az "adottságai" ismeretében (kis testi hiba, alacsony kereset, és folytathatnám), mégis, mindennél jobban imádom, és soha-de soha el nem hagynám, senkiért! Az ilyen emberek ahogy a barátnőd is, valamit "lát" Benned, erre koncentrálj, és próbáld meg élvezni, mielőtt elrontod. A szépség amúgy csak egy ideig lesz érdekes, utána a személyisége sokkal nagyobb szerepet fog játszani abban, hogy együtt maradtok e vagy sem.

2017. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Èlvezd az èletet! Ne hülyesègeken gondolkozz, mert a vègèn mèg elhiszed magadnak, ami nincs is...
2017. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
Vihar egy kanál kakaóban.
2017. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

9:


Akkor olvasd el a 2-es választ.

2017. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Én sajnálom szegény lányt.

Nem kellene foglalkoznod a többiek véleményével, csak kettőtökkel. Az, hogy csúnyának érzed magad mellette, egy dolog - valami csak van benned, ami megfogott egy ilyen szépséget.


Én ronda vagyok, és néha megsajnálom a barátomat emiatt, de aztán ráeszmélek, hogy valamiért mégiscsak velem van, és nem egy másik, szebb lánnyal. Ilyenkor megnyugszom.


21/L

2017. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
ha te mások véleménye alapján döntöd el, hogy miként viszonyulsz magadhoz és a kapcsolatodhoz, akkor még sok gondod lesz az életben, és nem csak ebben a párkapcsolatodban, hanem az összesben és szingliként is!!!!!!
2017. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Most mit kínzod magad? Megcsináltad! Sikerült! A csaj odavan érted és nem azért a 300 emberért, aki belájkolja. Egyenlőre ne mondj a lánynak semmit se a problémádról, próbáld meg önmagad elfogadni...
2017. szept. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!