Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek, már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek, már nem szeretem, de nem dobhatom ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy marha gáz helyzetben vagyok, egy hülye állat vagyok ezt elfogadom.


Jelenlegi barátnőm viselkedését hisztijeit illetve azt hogy elhanyagolta magát megelégeltem még 2 hónapja. Viszont jelenleg nálam lakik 200km-re az otthonától, ide köti az egyetem. Pénze nem lenne albérletre. Utcára nem fogom kitenni. Igazából el se mondtam neki, hogy nem igazán akarom tovább folytatni. Most hogy lakjunk egymással hónapokig "haragban". Csak simán távolságtartó vagyok és kerülöm még csak nem is alszom mellette. Ő is tudja hogy nincs minden rendben.


Később interneten chatelgetve megismertem egy lányt, és egészen hamar egymásba szerettünk, na és itt a gond. Nagyon bele szerettem a lányba. De otthon a lakásomban lakik egy nő akivel nincs bajom nem haragszom rá, de se szexuálisan nem érdekel, se párkapcsolat ügyileg nem.


Az említett lánnyal soha nem találkoztam még, szóval megcsalásról szó sincs. Nyilván ha odakerül a sor hogy találkozom a lánnyal előtte kitálalok és szakítok.


Minden kétséget kizáróan most én vagyok a bűnbak nem magamat akarom mentegetni. De mi lenne a helyes megoldás? Mint mondtam nem fogom a tanulmányait tönkretéve az utcára rakni, de így együtt lakni nem túl kellemes.


Na jöjjön a sok oltás és szidás, tudom, hogy hülyeség amit csináltam, bár én csak a boldogságot kerestem volna ami meg is lett. :/



2017. szept. 17. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre az jutott eszembe, hogy mi lenne ha a csaj kollégiumba menne? ilyenkor azért már aki nem bírja kiesik és szociális alapon kapna helyet. ő oda megy te meg éled a világod.
2017. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Mond meg neki kerek perec, hogy 1 hónapja van másik helyet keresni.


Ennyi idő alatt meg lehet oldani. Húzni nincs értelme az időt, csak rosszabb lesz.

2017. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De lehet ilyet, hogy év közben kollégiumba menni? Tudtommal elég hosszú a várólista, bár nem rossz ötlet. Valahogy elő kell tálalni. Az a baj nyilván még vannak érzéseim iránta, ezért is szidom magam, hogy hülye vagyok. De nagyon lapos kapcsolat volt már hosszú ideje. Vagy fél éve nem volt szex, és hasonlóak.
2017. szept. 17. 21:10
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium? Diákmunka? Egyetemisták ezrei megoldják a lakhatást vajszívű pasik nélkül is, ha kettőnél több IQ-ja van, megoldja ő is.
2017. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

figyelj van vendégszoba legrosszabb esetben. a csaj szerintem tudja, hogy ki intézi a kollégiumot és megkérdezi, hogy van-e hely és oda tudna-e menni lakni.


meg kell próbálni.

2017. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne érezd magad rosszul. Nincs az sehol megírva, hogy minden hisztijét meg hülyeségét örökre tűrni kell. Természetes dolog, hogy megelégeli az ember. Változnak az emberek, elmúlnak dolgok, jönnek újak.

Én is azt mondanám, hogy őszintén mondd el neki mi a helyzet, és segíts neki új helyet találni. Rendkívüli esetben szerintem a kollégiumba is beköltözhet, főleg hogy 200km-re lakik és gondolom anyagilag sem áll fényesen. Meg biztos vannak mások is, akik albérletben laknak, hozzájuk társbérlőként simán be tudna költözni. Legrosszabb esetben is december-januárig kell várnotok, utána mehet koliba az új félévben. Addig meg ha más nem megmondod neki, hogy nálad lakhat, de úgy álljon hozzá mint aki albérletben lakik és nem a párjával. Csúnya dolog, de jobb mint kirakni az utcára.

2017. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kb jó. De most szakíts. Nincs összefüggés....


Megmondod, exed ott lakik e helyzet miatt.

2017. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
a lány, akivel ismerkedsz, tudja, hogy van valakid? ha igen, akkor valószínűleg azt is tolerálni fogja, ha még egy darabig nálad lakik. aztán meg koli/albérlet. Ha nem tudja... nos az nagyon nem jó, mert az ilyen dolgok ki szoktak derülni (és nem fog megbízni benned sose)
2017. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mond meg neki mi a helyzet, de lehet már ő is rég ott hagyott volna téged, csak a lakhatás miatt nem tudott lépni. De a kényszer nagy úr, szóval szakíts és mielőbb keresni egy szobát, amit ki tud fizetni.
2017. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És hogy hanyagolta el magát? Hízásról van szó vagy valami másról?
2017. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!