Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek, már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek, már nem szeretem, de nem dobhatom ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy marha gáz helyzetben vagyok, egy hülye állat vagyok ezt elfogadom.


Jelenlegi barátnőm viselkedését hisztijeit illetve azt hogy elhanyagolta magát megelégeltem még 2 hónapja. Viszont jelenleg nálam lakik 200km-re az otthonától, ide köti az egyetem. Pénze nem lenne albérletre. Utcára nem fogom kitenni. Igazából el se mondtam neki, hogy nem igazán akarom tovább folytatni. Most hogy lakjunk egymással hónapokig "haragban". Csak simán távolságtartó vagyok és kerülöm még csak nem is alszom mellette. Ő is tudja hogy nincs minden rendben.


Később interneten chatelgetve megismertem egy lányt, és egészen hamar egymásba szerettünk, na és itt a gond. Nagyon bele szerettem a lányba. De otthon a lakásomban lakik egy nő akivel nincs bajom nem haragszom rá, de se szexuálisan nem érdekel, se párkapcsolat ügyileg nem.


Az említett lánnyal soha nem találkoztam még, szóval megcsalásról szó sincs. Nyilván ha odakerül a sor hogy találkozom a lánnyal előtte kitálalok és szakítok.


Minden kétséget kizáróan most én vagyok a bűnbak nem magamat akarom mentegetni. De mi lenne a helyes megoldás? Mint mondtam nem fogom a tanulmányait tönkretéve az utcára rakni, de így együtt lakni nem túl kellemes.


Na jöjjön a sok oltás és szidás, tudom, hogy hülyeség amit csináltam, bár én csak a boldogságot kerestem volna ami meg is lett. :/



2017. szept. 17. 20:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
kell, hogy legyen az egyetemnek kolesza! :)
2017. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%
Engem úgy nem vettek föl koliba, hogy 300 kmre mentem tanulni és anyukám egyedül nevel. Szerencsétlen évközben max az utcáea tudna menni!
2017. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Meglepődtem a válaszokon, én rosszabbakat írtam volna. Igen a kollégiumba hátha felvételt nyer. Bár még lelkileg össze kell szedni magam, hogy összetörjem őt, ő totál úgy gondolja csak átmeneti dolog és tökre elvan. Soha nem tudtam embereket bántani, hát még ezt de nehéz lenne meglépni.


Persze pár éve ő tök könnyen kitett engem, Beleszeretett másba, már nem érez úgy, de legyünk barátok, puff kész. Ez nála kb 2 hét alatt alatt forgott le onnantól, hogy nekem feltűnt valami nem oké 2 hét múlva már pápá volt. Negyed évig sanyargattam magam míg visszaküzdöttem magam hozzá.


De utána évekig boldogan éltünk. Nem túl "tüzes" kapcsolat volt, inkább amolyan 50 éve boldog házasok típusú életet éltük, szóval totál unalmas hétköznapi de jól megvagyunk egymással kapcsolat. És részben ezt is untam meg. 20-as éveim elején nehogy már olyan kapcsolatban éljek mint egy 60 éves ember.

2017. szept. 17. 21:51
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem mintha így békében élnétek. Talán ő is megkönnyebbülne, ha felajánlanád, hogy egy darabig legyetek csak lakótársak.
2017. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korrekt vagy, de ezt a szitut sokáig nem tudod fenntartani, a jelenlegi párodat sem akarod szivatni és lépnél tovább ami tök érthető.

Nézd felnőtt nő, keressen albit, ahol többen laknak és megfizethető (tudom elszálltak az árak,de hátha...) Vagy a kollégium, vagy böngéssz a neten, milyen megoldások vannak még.

Jobbat hirtelen én sem tudok.


Sok sikert!

2017. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki, hogy részedről ennyi, nem akarod becsapni. Adsz neki időt, hogy lelépjen koliba. Ha ezt ebben a félévben nem tudja megoldani, akkor addig beszáll a költségekbe (ha eddig nem tette), és ennyi.
2017. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen ebben a félévben még nem is lenne akkora gond, mert a következő félévtől már kevés órája lesz és tud is majd dolgozni. Köszi a tanácsokat, meglepő de ez nagyon sokat segített. Így könnyebb lesz elé állni, és előadni a dolgokat.


Csak tök szar, már másodjára álmodtam ilyen szakítósat vele, és valahogy mindig ilyen fájó szívvel szomorúan keltem fel. Lehet a tudatalattim átlát a mostani szerelemtől elvakult agyamon, aztán utalgatna valamire. :D

2017. szept. 17. 23:52
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tehetnéd ki? Aki más nyakán élősködik, az bizony vállalja vele a kockázatot, hogyha valami gz van, akár az utcára is kerülhet.


Adj neki egy hónapot, azalatt ha akarja, meg tudja oldani a lakhatást, ha nem, akkor megy haza.

Pont.


Azért mert ő arra számított, hogy ti majd életetek végéig együtt lesztek és nyugodtan becuccolhat hozzád nulla keresettel (egyetem egy dolog, én is dolgoztam mellette, meg még rengetegen), nulla háttérrel, egy dolog.

2017. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

12-es, nem, a szüleihez haza tud menni.

Ja, hogy 200 km-re élnek? Hát az szívás, de felnőtt ember, megoldja.

2017. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ő már egyszer lazán kidobott, szarva a fejedre.


És te ezek után még kímélni akarod őt? Miért is?


Én mondjuk már eleve vissza sem puncsoltam volna magam, mert a következő farokra megint kirak.

2017. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!