Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vehetném rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a barátomat hogy elegánsabban öltözködjön?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már tizenévesek, én 24 vagyok, a barátom 26, de még mindig úgy öltözködik, mint egy tini. Farmer, nyomott pólók, kapucnis felső, sportcipő. Gyakorlatilag ennyiből áll a ruhásszekrénye. Hétköznapokra ez rendben van, bár a munkahelye simán megengedne elegánsabb öltözetet is (irodai meló), de ha megyünk valahová, szeretném ha egy kicsit kiöltözne. Múltkor egy családi eseményre mentünk, inget és zakót vett fel, és szinte elájultam annyira jól nézett ki. :D

Szerintetek sértő, ha megkérem, hogy mondjuk ha bulizni megyünk, vegyen fel legalább egy inget és egy elegánsabb dzsekit vagy kabátot? Egyébként ő szereti ha én csinosan öltözködöm, mindig dicsér ha szoknyát vagy magassarkút veszek fel.


2017. szept. 17. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha megkéred, hogy valami inget vegyen fol a farmerhez, es arra valami (nem sport/kapucnis) pulcsit, az egyaltalan nem serto. Az szerintem esszeru kompromisszum.
2017. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Beszélj vele erről,szerintem nem sértő.
2017. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
És, ha neki mondjuk az tetszene, ha acélbetétes bakancsot vennél fel lyukas harisnyával, fekete rövid szoknyával és combig érő pólóval akkor járkálnál úgy?
2017. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Minek a szoknya, ha a polo combig ér?
2017. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy probat meger, de ha lenne erre igenye, akkor magatol is igy oltozkodne, ugyhogy sok sikert nem josolok neki. "Beleszolni" mas oltozkodesebe picit olyan, mintha valakivel meg akarnad szeretettni a szinhazat vagy valami ehhez hasonlot. Ha nincs igeny, akkor eleg nehez teremteni azt ilyen esetekben.
2017. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

exemnek is hasonló mániája volt, neki már az elegáns volt ha ő cica nacit vett fekete felsővel, mert fekete


én pl kényelmesebben érzem magam farmer, sportcipő, póló kombóban, ritkán veszek fel már inget


beszéld meg vele, hogy tetszett neked ingben zakóban, de ne akard ráerőltetni, mondjuk már vége a hőségnek, lehet kényelmes az ing zakó akár

2017. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Mondjuk ne szólj bele?


A párom 34 éves, apám 60!, mégis farmer-póló kapucnis felső, sportcipő a ruhatáruk 99%-a.


Miért kellene nekik ingben feszengeni, ha abban nem érzik jól magukat.


Én nő vagyok, és zömmel farmer-sportcipő-laza póló az utcai viseletem.

Ki tudok öltözni, hogy a párom elájuljon, de nem hétköznapra fogom tenni.

2017. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Különleges alkalmakra gondolok, hétköznap abba jár, amibe szeretne. Én se járok minibe és magassarkúba az utcán nap mint nap, de ha megyünk valahová, felveszem a kedvéért. Lehet meglepem egy pár inggel, hátha akkor szívesen felveszi őket néha.
2017. szept. 18. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyaltalan nem serto. Szepen is a tudtara lehet adni, pl. ha a fulebe sugod, hogy egyebkent, a multkor eszmeletlenul jol neztel ki ingben es zakoban, tetszene, ha tobbszor vennel fel ilyesmit, mert olyan jol all, tutira nem sertodik meg. Egyebkent szerintem ez nem beleszolas a dolgaiba, meghallgatja a velemenyed, aztan merlegel, hogy ez neki belefer e a kedvedert, vagy sem. Az en parom is mondta, hogy szerinte nem illik hozzam a fekete zokni, sokkal jobban allnanak vidamabb szinek. En eddig nem is gondoltam, hogy a zokninak olyan nagy jelentosege lenne, de a kedveert vettem vidamabb zoknikat.
2017. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!