Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak benne ezek után?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy régi, más férjes női ismerőse, aki nemrég fel akarta őt szedni szeretőnek, mert a ő férje nem tudja őt kielégíteni, rá meg kezdetektől csorgatja a nyálát. Bepróbálkozott nála, de a párom nem reagált rá semmit. Ezt nekem sem említette, és mikor kiderült, volt egy kis balhé ebből. Akkor tisztáztuk, hogy nem volt és nem is lesz semmi ezzel a nővel. Később fel is hívta őt, közölte vele, hogy féltékeny vagyok rá az elég egyértelmű üzenete miatt. A nő akkor visszakozott, hogy nem akart ártani a kapcsolatunknak, meg ő nem is úgy értette a dolgot stb.

Megkértem a páromat, hogy ha legközelebb keresi a nő, akkor legyen szíves megemlíteni nekem, mert nem bírom a nőt, se a titkolózást meg az elhallgatást, félremagyarázást. De azóta is többször kereste őt a csaj, hívta telefonon, sms-t is írt, de ezeket a párom mind törölte a mobiljából. Másodszor is rákérdeztem, hogy mi újság a nővel, kereste-e őt azóta. Azt felelte, hogy nem. Gondoltam jó, lehet, hogy elfelejtette már ezeket az eseteket. Azóta megint láttam, hogy írt neki facebookon ez a nőszemély, hogy mennyire hiányzik neki a hangja stb, beszéljenek már telefonon. Természetesen erről is megy a hallgatás azóta is.


Nem hiszem, hogy megcsalna, hiszen a nő távol lakik tőlünk és amúgy sem nézem ki a páromból, hogy képes lenne megcsalni, de nem értem, hogy miért nem képes arra az EGY dologra, amit KÉTSZER kértem már tőle? És miért tagadja le a dolgokat? Jó, kissé feledékeny típus, de ha arra van esze, hogy szépen törölje a nyomok egy részét, akkor arra is lehetne, hogy szóljon nekem ezekről a dolgokról, ahogy közösen megállapodtunk erről. Nem az a gondom, hogy beszélnek, hanem ezt az egész titkolózást, ami kezdetektől fogva jellemzi a vele való kapcsolatát, ez idegesít a legjobban. Meg az, hogy tudja jól, hogy utálom a titkolózást, főleg a róla való titkolózást és mégis ezt csinálja, miután kétszer is azt ígérte, hogy nem fogja.


Nem tudom, hogy lenne-e értelme emiatt megint balhézni, mikor amúgy jól elvagyunk és amúgy sem hiszem, hogy bármi is lenne köztük. Szerintem simán azt felelné megint, hogy nem történt azóta se semmi.

Vagy a morális vonzata miatt mégiscsak problémázzak vele újfent emiatt, mert ha egy dolgot kérek tőle és azt sem tartja be, akkor mit várjak tőle a jövőben? Főleg, hogy ő elvárja tőlem, hogy 100%-ig bízzak benne, ezt többször is kijelenti ellentmondást nem tűrő módon. Még ezek után is. Ha nem történik semmi, akkor miért olyan nehéz eleget tenni a kérésemnek/ígéretének? Nem hiszem el, hogy ennyiszer is minduntalan elfelejtette az ígéretét, akárhányszor keresi őt az a kiéhezett ragaszkodó pióca. Keresem a lehetséges magyarázatokat, de arra akkor is nehezen találok, hogy megígérte, de nem tartja be. :(



2017. szept. 18. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Remelem, hogy itt nem az a kerdes, hogy kefeli-e ezerrel azt a not a parod, mert az full egyertelmu.
2017. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vaj van a párod füle mögött és ezért tagadja. Ha nekem nem lenne titkolnivalóm, akkor elmondanám a páromnak, hogy xy megint keresett. Én nagyon nem bíznék benne.
2017. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
10.-nek és 11.-nek tökéletesen igaza van.
2017. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ne balhézz, hanem beszélgess vele. A balhé soha nem célravezető. Beszélgetni kell. Kérdezz rá, hogy miért nem mondta el ezeket, mert nem hiszed, hogy mindegyik alkalomról elfeledkezett. Kérd meg, hogy tiltsa le a nőt. Ha meg azzal jön, hogy bizzál benne, akkor te is határozottan vágd vissza, hogy akkor ő meg tegyen érte, hogy bízhass. A bizalom nem a fán terem, azt azért ki kell érdemelni. De azzal, hogy beszélget azzal a nővel, és titkolózik előtted, igenis eljátsza a bizalmat.
2017. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

"Nem hiszem, hogy megcsalna, hiszen a nő távol lakik tőlünk és amúgy sem nézem ki a páromból, hogy képes lenne megcsalni, de nem értem, hogy miért nem képes arra az EGY dologra, amit KÉTSZER kértem már tőle?"


Mert nem kérsz, hanem dirigálni akarsz. Azaz játszmázol. Annak meg nagyon helyesen nem enged.

Onnantól kezdve, hogy "nem hiszem, hogy megcsal"/"nem olyan", az egésznek semmi értelme sincs azon túl, hogy fölösleges konfrontációra kényszeríted ezzel a zsarolósdival.

Illetve hát csak kényszerítenéd.

2017. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nalunk hasonlo volt.A ferj haverjanak kielegitetlen elettarsa,evek ota tetszett a ferjem neki.Mikor aztan egy rosdu periodusunkban,engefett a csabitasanak...

Legy resen...valami nem stimmeel...a ferfiaknak hizeleg, ha odavan ertuk egy masik no,

2017. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A balhézást úgy értettem, hogy megbeszélni vele. De akárhányszor szóba merem hozni ezt a nőt, azért kicsit felkapja a vizet. Tudom, hogy ezúttal is ez lenne.


Mivel zsarolom? Milyen zsarolósdi meg játszma? Együtt beszéltük meg ezt a megoldást, hogy nem kell megszakítania vele a kapcsolatot, mert azt nem akarta, mondván, hogy elég régi, de akkor beszéljen is róla, ne hallgasson róla örökké, mint valami sötét titokról, ha nem az. Ezt a megoldást ő is és én is elfogadtuk. Több mint fél éve várom, hogy beváltsa az ígéretét. Nem hiszem, hogy itt én játszmázom. Vagy ha az játszma, hogy őszinteséget kérek tőle, akkor igen, játszmázom.


Köszönöm a tippeket.

2017. szept. 18. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!