Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek, engednem kene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek, engednem kene?

Figyelt kérdés
A gyerekem apjaval 3 honapja szetmentunk.O hagyott itt, okot nem adtam ra,varatlanul ert az egesz.Hamar kiderult, hogy van neki egy uj kapcsolata, ott a nonek van 2 gyereke.Abban allapodtunk meg, hogy mikor dolgoznom kell menni, atjon a gyerekunkre vigyazni.Ez csak egyszer van egy heten.A tobbi napokon iskolaidoben dolgozok.A lenyeg, hogy tisztan es erthetoen megtiltottam neki, hogy a gyerekunket elvigye az uj nojehez, vagy kozos programokat szervezzen.Szerintem eloszor azt emessze meg a gyerek, hogy apa mar nem lakik velunk.Egyszer mar elofordult, hogy kozosen mentek allatkertbe, de mikor kiderult, nagyon kiakadtam.A mult hetvegen viszont, jott es mondta a gyereknek, hogy oltozzon fel, mert elmennek kirandulni.Kerdeztem kivel, mondta, hogy az egesz uj csaladjat visszi, plusz elviszi a kozos gyerekunket is.Mondtam, hogy nem viheti el, ha ott a no.Persze a gyerek meg ment volna, merges is volt ram, hogy nem engedtem, de azt mondtam neki, hogy apanak dolgozni kellett menni, ma o sem megy sehova.Arrol van szo, hogy egesz heten, ha tehetne sem jon megnezni a gyereket, csak ugy akarja latni, ha elviszi az uj csaladjahoz.En ebbe nem akarok belemenni, mert nem akarom, hogy a gyerekemnek barmi koze legyen ahoz a nohoz.Tiltani nem akarom az apjatol,johet hozza, el is viheti, csak nem ahoz a nohoz.masnap viszont mikor dolgozni voltam, elvitte a gyereket a tiltasom ellenere a nojehez, es megkerte a gyereket, hogy nekem, az anyjanak ne mondja el hol voltak.Ez mar mindennek a teteje!Hazugsagra neveli a gyereket?!Azt meg hozzatennem, hogy penzt nem ad a gyereknek, engem sem segit semmiben, itt hagyott egyedul az alberletben, az oszes szamlaval a nyakamban.Szerintetek is jol teszem, hogy nem engedem a gyereket vegyulni az uj novel?
2017. szept. 19. 22:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Miert mindig en engedjek?En mar amugy a szenvedo fel vagyok. Kozel 8 evig voltunk egyutt, mindent nekem koszonhet, lakst, kocsit, kenyelmet biztositottam szamara magamat mindig a hatterbe teve.Mindent erte es a gyerekert tettem.es akkor ezt erdemeltem, hogy egy hetfoi reggelen kozolte, hogy elmegy, mert mar nem olyan a kapcsolatunk mint volt.En is tudtam, hogy nincs minden rendben, de a legegyszerubb dolog volt elmenni, hatrahagyni mindent, minthogy megprobaltuk volna megbeszelni, jobba tenni, kompromisszumokat kotni.Erre az egyre o nem kepes.A kompromisszumokra.Ha en azt mondom, hogy kek az eg akkor o azt hogy piros.Mert szerinte amit mondok az csak rossz lehet.
2017. szept. 19. 22:36
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem is tudom, hogy élnék túl egy ilyen helyzetet. Beleőrülnék. De a legjobb, amit tehetsz, hogy eladod a lelked az ördögnek és összebarátkozol az új barátnővel. Mozaikcsalád lett belőletek, ahol neked is meg kell találnod a helyed. Biztosan könnyebb lesz, ha már neked is lesz új kapcsolatod. Ezzel együtt a volt párod tekintettel lehetne rád. Neked nagyon új ez a helyzet, és biztosan nagyon fáj. Ne a gyerekre fogd, hanem mondd meg, hogy ez NEKED sok. Legyenek kicsit türelemmel, amíg megnyugszol és elfogadod a történteket.
2017. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Utolso

Nagyon jol latod a helyzetet.Felfoghatatlan szamomra, hogy hogy lehet ilyen szivtelen?Azokutan amit tettem erte, ertunk.Neki a szavam, erzeseim, nem szamitanak.A legegyszerubb lenne, ha latnom se kene, mert ahanyszor ranezek, idejon, a szivem szakad meg.Anyagilag is sokkal tartozik, gyerektartast sem kovetelek tole, gondoltam ez magatol ertetodik.Azert, hogy fenttartsam a jo viszonyt.A gyerek erdekeben.Mert tudom azt, hogy 6 evesen meg nem erti , hogy mi a helyzet, amai napig kerdezi, hogy mikor jon apa haza.Tudom, hogy megtehetne, de egesz heten nem jon hozza, vagy hivja fel.Gondolom az uj nojenek azt mondja, hogy en tiltom.Mikor odaviszi hozza a gyereket, akkor meg tokeletes apa kepeben akar feltunni.

2017. szept. 19. 23:02
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ne ezzel foglalkozz, hanem kérjél gyerektartást. a férjed a másnak a két gyerekére költi a pénzét a saját gyereke helyett. igenis kérjél gyerektartást, ne legyél már ekkora balek.
2017. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
O az apa. Van lathatasi joga es elviheti a gyereket, az uj novel is szervezhet programokat. Akkor is, ha a fejed tetejere allsz. Ne a gyerekkel takarozz, siman csak az onerzeted van megsertve. Gyerektartast meg kerj.
2017. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egy sértett idióta pi...a vagy, már ne is haragudj. A "gyerekért teszel mindent", de végső soron vele aztán jól kiba..ol, mert pénzt se kap és a programra se mehet el, aminek amúgy örülne. Mit fáj neked, de ŐSZINTÉN, hogy az apja elviszi az új nőjével és ott a gyereked jól érzi magát? Komolyan annyira önző módon féltékeny vagy, hogy egy hat éves gyerek hétvégi programján bosszulod meg, hogy az exed félrek..rt és lelépett? És mi az, hogy nem ragaszkodsz a gyerek tartáshoz, de azért sír a szád hogy nem kapsz? Akkor pereld ki belőle b..meg, és ne rinyálj, hogy te szegény szerencsétlen áldozat vagy, miközben HAGYOD MAGAD, hogy pofátlanul kihasználjanak.


Egyébként jogilag semmilyen módon nem tilthatod, hogy elvigye, szerintem erkölcsileg is eléggé szánalmas, de már megállapítottuk, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy, úgyhogy szerintem adj magadnak két pofont és szedd össze magad.


A gyereket meg engedd el az apjával kirándulni, nem fogsz belehalni, ugyanúgy kapod vissza, ahogy volt, és még boldog is lesz. Tudom, neked ez nem jelent semmit, de egy boldog gyermekkor általában kifizetődő dolog.

2017. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de a tipikus este Vagy, hogy a gyerekkel, gyereken állsz bosszút, mert nem tudod megemészteni, hogy vége a kapcsolatotoknak. Ha most Veled nincs mással se legyen az exed. Arra kellene törekedned, hogy minél előbb megismerje az új párját a párodnak és jó viszonya legyen a gyereknek is vele és Neked is. Sőt a nő gyermekeinek is jó viszonyba kellene lennie a gyermekednek. Az lenne a gyerek érdeke. Az exed összeházasodik a párjával akkor mit csinálsz? Ha Neked lenne új párod, akkor is vinnéd vele együtt közös programokra a gyereket. Azon is el kellene gondolkodnod, Te miben hibáztál, hogy idáig fajuljon a dolog és az exednek másik nő kellett inkább. Az kevés, hogy anyagi javakhoz juttattad, normális ember azért nem marad egy rossz kapcsolatban. Amúgy az exed is megéri a pénzét, inkább a gyermeket hazugságra bírja, minthogy kiálljon azért, hogy az nem normális amit művelsz. Helyében mennék a bíróságra, kapcsolattartás leszabályoztatni, ha meg akadályozd azért jelentenélek. No meg Te is menj szépen a bíróságra, ha nem fizet gyerektartást.
2017. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Es akkor ilyen peldat latva maga elott noljon fel ez a gyerek?Ha az apjanak minden honapban uj "szerelme" lesz akkor az osszessel ossze kell a gyereket ismertetni?Igaz, meg vagyok bantva , de anyakent ennyit nem er a szavam?Azt se felejtsuk el, hogy o elhagyta ezt a gyereket, szivem szerint orokre eltiltanam tole, mert mig velunk elt sem foglalkozott a gyerekkel.Ha el is akarja vinni, nem azert viszi el, hogy a gyereknek jo legyen, hanem hogy nekem rossz, es hogy idegesitsen es megjatsza magat az uj no elott.Es hogy miert hagyott itt?Azert mert en nem elek kicsapongo eletet, en orulok ha itthon lehetek munka utan,tanulhatok a gyerekkel, orulok ha be vannak a szamlak fizetve.Nem hiszem, hogy en mint anya torvenyileg nem szabalyozhatom meg, hogy hova viheti a gyereket.Amugy egesz heten ra se nez a gyerekre, egyszer jon hozza egy heten muszalybol.Es az a velemenyem, hogy azert viszi az uj nohoz, hogy ne neki kelljen vele foglalkoznia.Csak ezt ugye o sem fogja bevallani.
2017. szept. 20. 11:01
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelét, hogy eltiltsd őt egy nőtől, akine semmi köze a gyerekhez személyesen. A saját fusztrációdat engeded ki rajta, mert félsz hogy ő is megkedveli a "pótanyát" és elveszted. Ebben csakis ez van, semmi más, saját egoizmusod. Tudod jól, hogy tiltással csak magaddal tolsz ki, magad ellen forditod a közhangulatot.
2017. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"egyszer jon hozza egy heten muszalybol."


Reméljük, hogy a gyermekednek nem ezt a helyesírást adod tovább ;)

2017. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!