Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene reagálnom arra, hogy a párom gyakorlatilag tapsol azoknak, akik bántottak?

Figyelt kérdés

Nem voltam egy kedvelt személy a gimnáziumban, undorítóan viselkedtek velem a fiúk. Fogdostak, megaláztak, átvertek, volt, hogy az egyik randira hívott, én meg bedőltem, és meg sem jelent a helyszínen és mindenki nevetett rajtam. Semmi önbizalmam nem volt.

5 hónapja vagyunk együtt a párommal, most jött szóba először a középsuli (túltettem már magam rajta amúgy), és a párom reakciója megdöbbentett. Azt mondta, hogy valamilyen szinten a javamra vált, hogy így bántak velem, mert ennek is köszönhető, hogy ilyen vagyok most, amilyen, mert nem hagytak elszállni magamtól a srácok. Szerinte az összes lányból, akit ajnároznak, egós ribi lesz, ráadásul én nagyon szép vagyok, szóval simán lehetett volna más társaságban belőlem is egy lenéző, torz egyéniség, így viszont egy intelligens, ábrándos, rockzenét kedvelő (ne kérdezzétek hogy jön ide...), gyönyörű nő lettem, aki ismer némi alázatot és udvariasságot a férfiakkal szemben.

Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, azóta teljesen le vagyok lombozva, hogy a saját páromtól kellett ilyet hallanom.

Vélemények?


2017. szept. 20. 22:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%
Végső soron amit mondott az mind igaz, nem? Nem őket pártolja és nem is az ő viselkedésüket helyesli.
2017. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
17%
Kamu kérdés, te igazából férfi vagy és propagálod itt a hülye elméleteidet a nőkről
2017. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez gáz...

Beszéld meg vele,hogy neked ez rosszul esett.

2017. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van, Te meg lezártnak tekinthetnéd már az elfuserált gimis éveket. Rossz volt, de elmúlt, és legtöbbet a rosszból lehet építkezni, tehát igaza volt barátodnak. Tele volt dícsérettel a mondat, azokat nem látod?
2017. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%

úgy látszik,hogy kiismerte azt a részedet,ami alacsony önértékelésű meglehetősen és pontosan tudja,hogy a hasonlóak mint te ha nem vallják be akkor is,ahhoz vonzódnak a legjobban aki időnként a porba alázza és ledominálja.

olyan ez,hogy szeretem a kutyámat,simogatom,leviszem sétálni adok neki enni,de fél évben 1x bekakil és akkor kap a se-ggére.

de ettől csak még jobban szeret és követ mindenhova,hogy a verés után a kiengeszteljen.

a te jellemed is hasonló.

2017. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Krukutyán Levente ***** válasza:
15%
Mondjuk nem hülyeség, amit mond. Minden ami történt eddig veled azzá tett, aki most vagy. Ismertem egy rendes, kedves, okos lányt, aki a középiskola alatt beképzelt pitsává lett, mert gazdagok voltak és loholtak utána. Az embernek néha kell egy-két pofon az élettől, hogy a jó irányba haladjon a személyisége bármennyire is furcsán hangozzék ez elsőre, de bizony volt pozitív vonzata az elszenvedett sérelmeidnek.
2017. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%

Sztem a barátod jól látja. Igazából tulajdonképpen kielemezte azt, h hogy kapott ő egy ilyen csodálatos barátnőt. Valóban nem lennél az aki most vagy, ha nem jártad volna meg a poklaidat.

Van egy bölcs barátod, aki tisztán lát téged. Örülj inkább ennek.

2017. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen hímsoviniszta,korlátolt faxt úgy kidobtam volna,hogy csak nyekkenne.Hogy lehet valaki ennyire unintelligens?

Nem mondom,hogy az egós ribik nem attól lesznek olyanok,amilyenek,mert agyonajnározták őket,de nehogy már ezért fogdosni kelljen őket "olyan" testtájakon,hogy valaki másmilyen legyen.

2017. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%

A sok hülyének részben igaza van:

a bántásoktól is lettél ilyen.

Csak ettől még igaz az, hogy senkit nem szabadna bántani.

Szóval egy bunkó a pasid.

2017. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nyilván hozzátett, de annyiban, hogy nem vagyok naiv annyira, és nem lehet olyan könnyen megbántani, megtanultam megvédeni magam. De szerintem az hamis és undorító gondolat, hogy ez kellett, hogy én ne szálljak el magamtól. Nem attól lettem intelligens és tisztességes, mert aláztak és minimális tiszteletet sem adtak, zaklattak, taperoltak, ocsmány dolgokat mondtak rám.
2017. szept. 20. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!