Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem akar velem időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem akar velem időt tölteni vagy csak ennyire "unalmas"?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Egyszer szakítottunk màsfél éve de aztán megbeszéltük. Azóta nagyjaból minden oké de én annyira egyhangúnak és unalmasnak találom a kapcsolatunkat. De lehet csak én szeretnék túl sokat, nem tudom.

Általában esténként vagyunk együtt mert ő munka után mindig horgászni megy. Barátokkal, hugáékkal vagy velem vagy egyedül de 7 napból 6-ot horgászással tölt. Ma is megy később, velem akart menni és azt mondtam majd később csatlakozok.

Nekem nem hobbim a pecázás és bevallom őszintén számomra nem is valami izgalmas. Főleg nem majdnem minden nap.

Sosincs kedve máshoz, vagy ha végre más program is szóba jön, mire odaérünk meggondolja magát mert nincs kedve inkább otthon maradna, aludna vagy TV-ne.

Legutóbb múlt vasárnap mentünk volna moziba ami az ő ötlete volt aminek örültem is. Egész héten alig várta erre vasárnap már nem volt kedve. :/

Több okból kifolyólag idegesít ez az egész.

1: mert vele alig van valami tartalmas program.

2: mivel aznap meggondolja magát, az egész napom unalmas lesz mert nem tudok random szervezni semmit mivel nekem nem annyira flexibilisek a barátaim. Egyedül lenni meg egy idő után unalmas.


Már beszéltem vele erről de nincs változás. Szakítani nem szeretnék.

Valakinek volt már ilyen kapcsolata vagy most is tart?

Lehet, hogy csak különböző az igényünk?

26N/26F



2017. szept. 21. 20:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló igazad van. Már egyszer mondtam neki, hogy inkább hagyjuk ezt az egészet mert nekem ez így nem jó. De ő szeret, ő nem akar szakítani. Túl kényelmes lett :/

Elég teret is adok neki szóval nem lógok a nyakán, de akkor meg meg van ijedve, hogy én haragszok rá és azért nem írok neki. Pfff nem értem.

2017. szept. 21. 22:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet sajnos. Több mint 2 éve vagyunk együtt, kezdetben sokat jártunk mozizni esetleg iszogatni. Mostanában már sehova, csak a haverjaival jár el hetente sörözni, ahová engem se hívott meg egyszer se. Unom hogy sehová se hív, ha én szervezek programot mindig fáradt mert melózik.. nem tudom hogy meddig lehet ilyen kapcsolatban élni.
2017. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, az utolsó kommented alapján az van, hogy a párodat már nem nagyon érdekled, elvan ő a saját dolgaival, meg a saját barátaival. Persze szakítani nem akar, mert kényelmes neki, hogy ott vagy. Csak az a lényeg, hogy ne panaszkodj sokat.


Legutóbb azt is látta, hogy ha szakítani akarsz, akkor is könnyen le tud dumálni egy "szeretlekkel", úgyhogy innentől megint nem kell nagyon foglalkoznia veled. Ott vagy, főzöl, mosol takarítasz, néha szex, aztán ennyi.


Igazából ideje lenne kiszállni ebből a kapcsolatból (mármint tényleg), mert kapcsolaton belül nem sokat lehet tenni, ha egyszerűen nem érdekled a másikat.

2017. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Öhm nem élünk együtt szóval nem mosok, takarítok utána. Főzni meg együtt szoktunk legtöbbször.

Hív ő és megyek is vele a legtöbbször de nekem csak unalmas, hogy horgászáson kívül nincs kedve máshoz.

2017. szept. 22. 20:47
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ő sokkal pedánsabb mint én pedig én se vagyok rendetlen.
2017. szept. 22. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!