Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt és kb 1.5 éve együtt is élünk, jól megvagyunk, persze vannak problémáink, de szerencsére tudunk normálisan komunikálni egymással és ezeket megszoktuk beszélni.

A kapcsolatunk első éve nagyon jó volt, viszont pár nappal az évfordulónk után volt a barátomnak egy elég csúnya húzása, amiért majdnem ott is hagytam, de végül adtam neki mégegy esélyt. Azóta elég hullámvölgyes időszakokon vagyunk túl. Főleg az utóbbi időben nem vagyok olyan boldog ebben a kapcsolatban mint régen, aminek az a fő oka, hogy nekem nagyon hiányzik az izgalom a kapcsolatunkból, főleg ez az incidens óta, mert azóta nagyon igyekszik mindent megtenni értem és ezért kicsit ellaposodott az egész. Erről többször is beszéltunk, viszont nem látok változást.


Az egyetemen van egy srác, akivel sok órára együtt járunk és párszor beszélgettünk amikor lyukas óránk volt mindkettőnknek.(Erről tud a barátom) Ő nem az a típus akivel én el tudnék képzelni egy kapcsolatot, de tőle mégis megkapom azt az izgalmat, ami nekem hiányzík (nem történt köztünk semmi, még fel sem merült ilyesmi) és ezért mintha kicsi vonzalmat kezdenék érezni iránta.

Eszem ágában sincs otthagyni vagy megcsalni a barátomat, de nagyon elbizonytalanít ez az egész szituáció és szörnyű lelkiismeret furdalásom van, hogy így érzek.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.



2017. szept. 21. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbántott->elvesztetted a bizalmad->megcsappantak az érzelmek (de még vele vagy)->nem szereted,de szakítani nem akarsz=ez rossz kapcsolat mert a sérelmek megmaradtak de a szeretet nem (max megszokás) és látod,hogy van sok srác akik nem bántanak meg. Kb szerintem ennyi a képlet.
2017. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annál a csúnya húzásnál ott kellett volna hagynod és akkor most nem agyalnál a többi dolgon.


Kapcsolat izgalom nélkül, mi ez nyugdíjasklub 80 felett, ugyanmár.

2017. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is el kell döntened, hogy meg tudod-e bocsátani teljesen őszintén a barátod ballépését. Tovább tudsz rajta lépni úgy, hogy nincs benned rossz érzés? Ha nem, akkor nincs miről beszèlni, szakítani kell. De ezt jól gondold meg. Emberek vagyunk, és hibázunk. Mindannyian. Más pasi is fog hibázni. Ha meg tudod bocsátani, akkor tedd meg. Visszacsinálni nem lehet, akármi is történt, teljesen felesleges, hogy beárnyékolja a kapcsolatot. Ne nézzetek vissza, csak előre. Izgalmat meg te is vihetsz a kapcsolatba, nem kell a barátodra várni.
2017. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megoldódott. Kiderült, hogy a srác meleg.

Azért köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 21. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint melyik srác meleg? A barátod, vagy az iskolatársad?
2017. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az iskolatársam
2017. szept. 22. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, de nincs megoldva semmi. Attól még az eredeti kapcsolatoddal ugyanúgy nem stimmel valami. Nem véletlen, hogy egy másik férfi fel tudta kelteni az érdeklődésedet.
2017. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megoldódott, aha, majd jön egy másik farok, amibe beleülhetsz...


Inkább a pároddal közös problémán gondolkodj.

2017. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!