Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok irigy a páromra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok irigy a páromra?

Figyelt kérdés
Holnap korán kelek, a párom pedig ma ki akart mozdulni, iszogatni az ismerőseivel lányok-fiúk vegyesen. Én itthon maradtam lassan alszok, ő pedig jól érzi magát iszonyatos érzés olyan mintha irigy lennék rá, nem örülök annak, hogy jól érzi magát nélkülem. Nem féltékeny vagyok egyszerűen csak rossz érzés van bennem emiatt. Többször elofordult már ilyen és nem tudom lekuzdeni ezt az érzést. Miért van? Normális ez? Veletek előfordul ilyesmi?
2017. szept. 23. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez baromira nem normalis. Arra az emberre irigynek lenni, akit elvileg a legjobban kellene szeretned. Erdekes kapcsolat lehet.
2017. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Koma, ha holnap én is korán kelnék (meló miatt) akkor nyilván normális kereteken belül "irigy" lennék arra aki hajnalig bulizik.

Legyen ez a párom, vagy csak a haverom, tök mind1.

2017. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Pszichológus kell neked, nem párkapcsolat. :)
2017. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Tok normalis, nyilvan te is inkabb jol erezned magadat veluk, ahelyett, hogy gondolom vasarnap is dolgozol.
2017. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez legyen életed legnagyobb problémája, hogy azért vagy féltékeny a párodra, mert ő néha el tud menni bulizni, te meg pl. nem.


Vannak ettől sokkal égetőbb problémák is az életben!

2017. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
birtoklás vagy nárcisz
2017. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is csak annyi,hogy te is szívesen mennél. Ez normális. Aki szerint ez a kis "bosszúság" nem fér bele egy normális kapcsolatba az aztán sosem volt kapcsolatban :D Ne is legyen xD
2017. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Osztom a 2-es és a 7-es véleményét. Ez nem irigység, csak te is szeretnél inkább velük lenni és lazítani, holnap pedig délig aludni.Velem is volt ilyen, ez tetmészetes érzés. Meg hát benne van a dologban az is, hogy valamilyen szinten kimaradsz valamiből.
2017. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, inkább örülök, hogy ő jól érzi magát.


Most attól, mert nekem kelnem kell esetleg szombaton is, miért üljön mellettem álló pénteken.


Ha hívják a kollégái, menjen csak, és beszélgessen, sörözgessen, én meg bekuckózok egy könyvvel és vagy megvárom, vagy hajnalban felkeltem búcsúcsókért.


28n

2017. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!