Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, nem szeret. Később pedig azt mondta, csak kiborult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 3,5 éve vagyunk együtt, szépen megvoltunk idáig. Az utóbbi 4-5 hónapban kicsit elhanyagoltam a kapcsolatunkat, kevesebbet törődtem vele, hisztisebb lettem. Sajnos egész nyáron veszekedtünk, sokszor nekem köszönhetően, mert vannak problémáim a bizalommal, sokszor féltékenykedek, de már sokat javult a helyzet. Egyik veszekedésünk alkalmával párom azt mondta, hiába minden, már fél éve nem szeret. Majd miután mindketten lenyugodtunk, azt mondta, csak kiborult, és maradjunk együtt. Belementem, de szenvedek, mint a kutya azóta, folyamatosan attól rettegek, hogy újra ezt mondja, és ez volt az igazság. Tényleg sokat változtam, nem vagyok elfogult magammal, volt is min, de az utóbbi napokban megint fura és bunkó vagyok. Rettegek, hogy elhagy, és ettől borzasztó akaszkodós vagyok, és nem is túlzottan akar megnyugtatni. Mit csináljak szerintetek?

22/L



2017. szept. 23. 23:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
* fura és bunkó velem, elírtam, bocsánat
2017. szept. 23. 23:07
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Mindenkepp el fogy hagyni, az akaszkodos, feltekenykedos noket nem lehet sokaig birni.
2017. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, tudom, hogy ez valószínűleg az alaptulajdonságaim közé tartozik, de ha saját tapasztalatból van valami tipped a változáshoz, szívesen veszem :)
2017. szept. 23. 23:10
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Szakíts vele, ennyire ne boruljon már ki,hogy olyannak ezt a fejéhez vágja, akit elvileg szeret. De ha meg nem tud uralkodni magán... De amúgyis, fél éve, tartósan érezte, hogy nem szeret, hogy nem érzi irántad már azt, te meg most azt írod, hogy szenvedsz. Nemtom amúgy, te érzed, hogy szeret-e. Amúgy tanáccsal asszem, most nem szolgálhatok mégse, most így jobban bele gondolva, átolvasva a teljes írásodat, inkább mégse tudnék így már tanácsot adni. Max rávilágítani tudok dolgokra, talán.
2017. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Miért mentél bele ha azt mondta nem szeret? ilyet nem mondok annak akit szeretek..
2017. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát, ez nehéz dolog, azért mentem bele, mert én viszont nagyon szeretem őt, úgy érzem, senki nem vagyok már nélküle. De már többször elgondolkodtam azon, hogy ő tuti nem szeret engem, mert én soha nem mondanék ilyet neki. Ha igaz volt ez a nem szeretlek-dolog, azért szemétség, ha nem igaz, akkor pedig szemétség ezzel szórakozni. Mégis csak tovább kínzom ezzel magamat. Fura, mert eddig mindig el tudtam választani a szívügyeket a racionális dolgoktól, de most minden összekeveredett.
2017. szept. 23. 23:19
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

"de ha saját tapasztalatból van valami tipped a változáshoz, szívesen veszem "


Onbizalom fejlesztest javasolnek. Nezz utana: acceptance and commitment therapy

2017. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyelj,az az igazság,hogy ha így viselkedsz és ezt folytatod akkor ne nagyon számíts arra,hogy továbbra is szeretni fog. Most igazából meg kell hoznod egy döntést.


Vagy folytatod a kapcsolatot és változtatsz magadon,vagy pedig ilyen matmradsz és szakítasz... A harmadik opció meg amit most csináltok,amiben egyikőtök sem érzi jól magát. Erre más megoldás nincs.


Tudod nem akarlak bántani de... ha tudod magadról,hogy ilyen vagy akkor azt is belátod,hogy az ilyen tulajdonságok megölnek egy kapcsolatot.

2017. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, már beláttam, amit írsz, kedves 8-as, ezért is változtam és tervezek tovább változni. Csak már nehéz bármit is elhinni, minden megingott, amiben eddig hittem sajnos. De én véghez viszem a változást, ha nem is miatta, akkor majd az esetleges következő kapcsolatom érdekében.
2017. szept. 23. 23:25
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Valszeg kihunyt a szikra, sajnálom.

Az emberek, ha idegesek, sok igazságot vágnak a másik fejéhez....

Szerintem kiszeretett belőled.

2017. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!