Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, nem szeret. Később pedig azt mondta, csak kiborult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 3,5 éve vagyunk együtt, szépen megvoltunk idáig. Az utóbbi 4-5 hónapban kicsit elhanyagoltam a kapcsolatunkat, kevesebbet törődtem vele, hisztisebb lettem. Sajnos egész nyáron veszekedtünk, sokszor nekem köszönhetően, mert vannak problémáim a bizalommal, sokszor féltékenykedek, de már sokat javult a helyzet. Egyik veszekedésünk alkalmával párom azt mondta, hiába minden, már fél éve nem szeret. Majd miután mindketten lenyugodtunk, azt mondta, csak kiborult, és maradjunk együtt. Belementem, de szenvedek, mint a kutya azóta, folyamatosan attól rettegek, hogy újra ezt mondja, és ez volt az igazság. Tényleg sokat változtam, nem vagyok elfogult magammal, volt is min, de az utóbbi napokban megint fura és bunkó vagyok. Rettegek, hogy elhagy, és ettől borzasztó akaszkodós vagyok, és nem is túlzottan akar megnyugtatni. Mit csináljak szerintetek?

22/L



2017. szept. 23. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Csakis magad miatt változz,sose más miatt! Viszont azt tanácsolom,hogy ha ez sikerül és még szereted a párod akkor ne add fel ilyen könnyen. Most,hogy igyekszel változni biztos fel fog neki tűnni és jobb érzés lesz együtt lenni. Adj bele mindent!


Esetleg több mély beszélgetést iktassatok be,helyezzétek a hangsúlyt a meghitt percekre és tereljétek a gondolataitokat abba az irányba ami megmutatja miért jó együtt lenni. Ehhez persze a párod is kell. Nem ártana megvitatni mit szeretnétek a jövőben és,hogy mennyire komoly/fontos nektek.


Ha mindketten ezt szeretnétek akkor hajrá! Drukkolok :)

2017. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rendes tőled :) Hát, szerintem benne már meghalt ez a dolog. Voltunk nyaralni, akkor minden tök jó volt természetesen, de most, hogy minden szürke megint, nem szereti a közeledésem. Ha rákérdezek, idegesen reagál. Nagyon rossz, de igyekszem nem mutatni, hanem menni tovább a cél felé :)
2017. szept. 23. 23:37
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem haragjában nem mond ilyet az ember, hogy "már fél éve nem szeretlek."


Nincs kedves másik nőt hajkurászni, szex nélkül maradni, de mihelyt lesz jobb (ne is haragudj, de ahhoz nem kell bejárni a fél világot), akkor majd mondja megint, visszaút nélkül.

2017. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem is neki kell megnyugtatnia téged, hanem neked kell önmagadat.

Tudod, ha ő nyugtat meg, azzal azt a hitet erősítgetné benned, hogy a te nyugalmad nála van. Vagyis még jobban akaszkodnál rá, ami pont hogy árt mindkettőtöknek.


A te nyugalmad nálad kell, hogy legyen, no.


Lazítsál, szép lassan gondold át a dolgokat amíg meg nem találod a megoldást, oszt ennyi.

Például foglald el magad valami kis mókolással - az nagyon tud menni a nőknek: hímzés, virágkertészkedés, meg ilyenek. (Ha dúdolni kezdesz közben magadtól, akkor bármit is csinálsz, az pont jó.)

2017. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem haragszom a véleményedért, igazad van! :) Én tisztában vagyok azzal, hogy nagyon rossz irányba haladtam, és most változtatok éppen. Én megértem őt, hogy nem akarja ezt, de ha az az igazság, amit te vetettél fel, akkor az sem túl tisztességes! Akármilyen rossz is egy barátnő, szerintem senki sem érdemli meg, hogy becsapják!
2017. szept. 23. 23:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elmondanád neki ezeket a félelmeidet? Hogy miért viselkedsz úgy, ahogy. Tisztázni mi történt fél évvel ezelőtt, és megbeszélni, hogy a szavak súlya van, tanlja meg használni.
2017. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*nak
2017. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Már próbáltam neki elmondani ezeket a félelmeimet, de sajnos nehéz, mert ő ebből azt szűri le, hogy áthárítom a felelősséget, és őt okolom, hogy idáig jutottunk. A kommunikációval van köztünk elsődlegesen baj szerintem.
2017. szept. 24. 00:06
 19/19 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem szakítás. Jobban jársz.

Akkor is szenvedsz, de idővel jobb lesz és tovább tudsz lépni. Így is szenvedsz és csak egyre rosszabb lesz.

Most az a legnagyobb bajod, hogy félsz egyedül maradni. Erre az az egyetlen gyógyszer, ha kipróbálod, milyen egyedül. Hosszú kapcsolat után, főleg ha rossz a végére, nagy felszabadulás szinglinek lenni.

2017. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!