Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem mondta, hogy szeret engem ez normális?

Figyelt kérdés

A barátnőm még sosem mondta,hogy "szeretlek". A kapcsolatunk elején szerelmet vallott nekem akkor mondta,hogy nagyon szeret engem, de azóta egyszer sem. Mindig a kedvemben akar járni,kedves,figyelmes nagyon aranyos és néha random meglep valami aprósággal vagy ő szervez közös programot. Tudom,hogy szeret engem, mert mindig bújik hozzám, megölel a legváratlanabb pillanatban is és nagyon jól esik a közelsége, de....nem mondja,hogy "szeretlek" olykor hiànyzik valami,ürességet érzek, mert én szoktam neki mondani. Ő olyankor csak "belém bújik" érzem,hogy szeret de az "én is"-t hallottam csak tőle. A szeretleket lehagyja vagy semmit nem mond. Azt látom,hogy még mindig képes elpirulni ha érzelgős vagyok vagy merek neki beszélni az érzéseimről, de ő nem nyit felém. Lehet túlságosan felfújom, viszont nem értem. Nekem fontos lenne,hogy legalább néha kimondja..nem kell mindennap! 11 hónapja vagyunk együtt.


Szerintetek ez normális? :(


2017. szept. 2. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Valószínüleg nem ugyanaz a "szeretnyelvetek" :)

Olvasd el ezt.

[link]

2017. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1#-es. Már olvastam egy milliószor azt. Rizsa.. De azért kössz
2017. szept. 2. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek az első válaszolóval. De egyébként sem az ideális, ha mondja, hanem ha tettekkel bizonyítja. Mondani mondhat bárki bármit, de a tettek hangosabban "beszélnek." Örülj neki, hogy kevesebbet mondja, és többet cselekszik.
2017. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hülyeség az öt szeretetnyelv. Nagyon könnyű rámondani azt, hogy rizsa és nem megpróbálni megérteni, hogy az emberek nagyon sokfélék és nincsenek egyetemes igazságok sok esetben. Egyébként meg ha zavar, akkor mutasd meg ezt a kérdést a barátnődnek és beszéljétek meg.
2017. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tettekkel bizonyítja, hogy szeret. Ez így sokkal jobb, igazán hálás lehetsz érte. :)


Ha csak mondaná, de nem lenne kedves, figyelmes, akkor hiába lennél megvakítva ezzel a szóval, mögötte mégis az lenne, hogy valójában nem szeret, csak az érzelmeibe szerelmes. Most viszont, hogy frankón téged szeret felmerül, hogy talán nem is... szerintem adj neki időt, és vigyázz rá.

2017. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a jó francnak kell állandóan mondogatni... Ezt sose értettem. Az én pasim is állandóan ezt hajtogatja és tök rosszul érzem magam, hogy nem hajtogatom neki állandóan vissza de egyszerűen nem bírom folyton folyvást azt hangoztatni hogy "szeretlek szeretlek szeretlek". Az ő részéről is jobban örülnék a tetteknek, (annak úgyis jobban hiszek, mint a szavaknak...) de abban biztos vagyok hogy nekünk teljesen más a szeretetnyelvünk. Így aztán én elviselem az ő szeretlekjeit és figyelmességgel, tettekkel próbálom viszonozni.
2017. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os: talán pont azért mondja a párod, hogy szeret, mert ő ebből értené meg, de neki meg szivességeket kéne tenni, azzal viszonozná. :) Lehet, hogy ha csak néha mondanád neki, azzal sokkal jobban érezné... :)
2017. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves, figyelmes és tudod, hogy szeret. Nem értem, hogy miért olyan fontos, hogy ezt hangoztassa, ha anélkül is tudod. Mondani, amúgy is lehet bármit. Ha meg mégis ennyire hiányzik neked ez, beszéld meg vele.
2017. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is folyton mondja, napjában többször, hogy szeret, de kevésbé nyilvánul ez meg tettekben. Én ennek a fordítottja vagyok és én a tetteket hiányolom, ő meg azt, hogy gyakrabban mondjam azt a szót. Az én elvem, hogy a tettek beszélnek, mondani mindenki azt mond, amit csak akar, még ha nem is igaz.

Nem vagyunk egyformák, de ez így van jól.

2017. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatunk elején szerelmet vallott nekem akkor mondta,hogy nagyon szeret engem..."


Vagyis DE, mondta.

Ismered a vonatkozó székely viccet?

Csak a poént mondom:

- Egyszer már mondtam. Ha változás lesz, majd szólok!


Nno.

Hát ez a vicc nem is annyira vicc, merthogy vannak emberek, akik tényleg így működnek.

Vagy ahogyan katonáéknál mondják: "mindig az utolsó parancs van érvényben".

2017. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!