Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra esély szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély szerintetek, hogy csak a pénz miatt tart ki mellettem a barátom?

Figyelt kérdés
Nem szegény fiú, megvan mindene, de nagyon szereti a pénzt. Én nagyon jómódú családból származom. Elég problémás a kapcsolatunk, de már nagyon sok mindenben kitartott mellettem, azonban egy jó ideje úgy érzem, hogy csak érdekből tart ki mellettem... Tűr ezt-azt (nem megcsalás vagy ilyesmi, de tényleg vannak gondok), de nem látom, hogy bármilyen áldozatot szívből hozna meg értem vagy értünk... Mennyire lehet jellemező 26 éves pasira, hogy kitart valaki mellett csak az anyagi helyzete miatt? Én is annyi idős vagyok
2017. szept. 23. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva tudom neked mondani,hogy az én fajtám letolja az ilyesmit hogy jó kocsikkal járhat.

nem rossz nem mondom,de ez nagyon kevés és pitiáner dolog ahhoz,hogy együtt legyek valakivel.

az igazi haszonlesés az ott kezdődik,hogy elkezdek nagyon jóban lenni a fateroddal,ő idővel bevesz a tutiba,fia helyett fia leszek,intézem neki a dolgokat,szinte a helyettese leszek,gyorsan csinálok 2-3 unokát,hogy még stabilabban benne legyek a tutiba.

megtanít minden trükköt betesz a cégbe és amikor már nélkülözhetetlenné tettem magam akkor mész csak a búsba és jönnek a tuti bulák,meg a háváj dizsi.

2017. szept. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kihasznál.


Napi 40 szivecske és egy kérdés sem? És majd te keresd?


Hát én biztosan megkérdezném, miért èn keressem és miért nem érdekli mi van velem.


Amúgy lehet, magának sem ismeri be. Mikor engem használtak ki és számonkértem, teljesen fel volt háborodva a másik, hogy ezt hogy képzelem, pedig olykor elfelejtett visszaadni kölcsönadott pénzt, néha elvette a kirakott pénzem és letagadta, és hagyta, hogy mindig mindenhol én fizessek, pedig ez lánybarátság volt. Egy hétig nem keresett, csak mikor bulizni kellett menni, és teljesen kiakadt, ha nem volt kedvem.


Nehéz ezt észrevenni, de ha felmerül benned, ott már valami nincs rendjén.

2017. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!