Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Párom új munkalehetősége (tulajdonképpen kötelezően el kell vállalnia) körülbelül a vilávégén van, egy évre kéne minimum kijönnie, beszélni kezdetben tudnánk majd helyszínen kb sehogy vagy ha igen akkor is kb 2 hetente egy pár szót. Érdemes lenne várni vagy inkább "szüneteltetni", szakítani? (soha nem volt szünet egy kapcsolatomba se nem tudom hogy jönne ki. Én tanulok így nem tudok kimenni hozzá de nem is nagyon engednék őt se el és engem se hozzá. Nagyon szeretem de nem tudom hogy ez lenne-e a megfelelő döntés.

Egy kétségbesett lány



2017. szept. 24. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyi miatt mar ez felmerul benned, akkor nem erdemes.
2017. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Eddig kb 2-3 naponta találkoztunk és most egy évig nem tudnék róla semmit, nem gondolod hogy ez kicsit több annál mint hogy kimegy dolgozni külföldre és hazajön hetente vagy 2-3 hetente? Itt most azt se fogom tudni hogy él-e vagy sem, beteg-e vagy csak annyit hogy gondol-e rám. Viszonylag ragaszkodó típus vagyok és belegondolni és nehéz ebbe hogy hirtelen semmit nem tudok róla
2017. szept. 24. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet ez azért. Én azt mondanám, hogy minimum próbáljátok meg. Nehéz lesz az biztos, de ha a kapcsolatotok tényleg jó, és szeretitek egymást akkor próbáljatok meg mindent megtenni, amit ebben a helyzetben lehet. Szerintem ne dobd el csak azért, mert mi van ha nem működik. Először próbáljátok meg, hogy működhet-e. Ha nem, akkor természetesen szünet vagy szakítás. De egy kapcsolat arról szól, hogy minden problémát megpróbálunk együtt megoldani, nem pedig egyből eldobjuk egymást.
2017. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog mukodni. Gondolj bele milyen sok egy ev....ha azalatt egyszer se fogtok tudni talalkozni akkor eltemethetitek. Nagyon sajnalom
2017. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen munka ez, te jó ég, ez valami abnormális. Az Antarktisra megy kutatni vagy fellövik egy úrhajóval?
2017. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ennyire kételkedsz a kapcsolatotokat illetően akkor beszélj vele és ne halogasd a dolot.Ha szeret és azt mondja próbàljàtok meg hatha működni fog így akkor én megpróbàlnàm.Szóval függ attól is hogy ő most hogy és mit is érez iràntad és nem e bizonytalanodott el.
2017. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2017. szept. 25. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?mert az azt se tudom mi van vele téma 100éve ok. De azért telefon net van a világban. Megbízok benne akkor folytassátok, de annyira szomorú, hogy manapg az emberek úgy vannak, hogy ááá nem vagy itt mellettem akkor szakítsunk. Én a Férjemmel azért vagyok meg jól mert a legjobb barátom és mindent megbeszélunk, ezt szerintem neten is lehet :)
2017. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel nagyon szeretjük egymást, így eszünkbe sem jutna ilyen munkát el vállalni ami több ezer km-re van. Esetleg ha együtt mehetnénk, másképp nem.

A barátod mérlegelhetne ez alapján is.

2017. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!