Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezeket direkt csinálja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket direkt csinálja vagy tényleg ennyire félrecsúszik nálla minden? Érdemes ezt így folytatni?

Figyelt kérdés

Nem értem egyszerűen a párom tetteit. Ő az első kapcsolatom. Már 16 éves korunk óta vagyunk együtt( most 22 vagyok) és egyszerüen nem tudom megérteni mit miért csinál. Mikor összejöttünk rengeteg hülye és gyerekes dolgot csinált de nem igazán foglalkoztam vele hisz fiatalok voltunk és még is csak első kapcsolat. Persze mindig elmodtam neki ha gond volt és biztattam hogy ő is mondja ha valami hülyeséget csinálok vagy hülyén viselkedek.( amiket írok csak a LEGapróbbb mert a többit nem szeretném így kiírogatni) 1 év után viszont kezdtem ezeket megunni. A nagy "haverja" ( unokatesó) aki mindig csak megalázin tudta mindig mindennél fontosabb. Ha mentünk valahova neki muszáj volt jönnie és én mint ha nem is léteznék. A haverja még rá is tett egy lapáttal mert minden alkalommal ment a sajnáltatás hogy jaj mert én elveszem a legjobb barátját és stb.. azt hozzá teszem hogy ő egy utcával arrébb lakott mint párom én viszont 70 km-re és csak 2 hetente tudtunk találkozni.Mindig próbáltam velük beszélgetni is. Sok közös témánk is volt de ha én valakivel jól elvagyok akkor a páromnak muszáj elrángatni onnan hogy utána egyedül hagyjon... Volt hogy 1 ingyen piáért lerázott és egy hétre eltünt hogy egy hétvégén tudjon a haverjával a pcn játszani.

DE! Van olyan amikor normális és olyankor nagyon jó vele. Kedveskedik , elémjött a sulihoz, buszhoz és virágot hozott. Elmentünk valamerre és jókat beszélgettünk. Utána megint jönn a hazudozás és a többi hülyeség... Azt hozzá teszem hogy nem kiengesztelésként viselkedik rendesen. Mikor ilyen mindig elmondom neki hogy ez igy rosszul esett és lehetett volna máshogy is, mert jobb ha elmondja az igazat én nem tünik el egy hétre. Iszonyat meggondolatlan. De látszik rajta ténylegesen hogy bántja amit csinál. Amugy egy iszonyatosan érzékeny és törödö ember de egyszerűen mint ha mindig minden kicsuszna a kezéből. Nem direkt csinálja de még is nagyon sokszor megtud bántani. Annyira hülye és gyerekes döntéseket hoz hogy az ember már nem tud rá mit mondani sem. Nem értem miért. Ennyire nem érdeklem? Vagy nem veszi ezeket a dolgokat komolyan? Együtt élünk de néha mint ha egyedül lennék. Mint ha ő még mindig 15-16 éves lenne. Mindenre csak a kifogás, semmi más. Annyira kétesen viselkedik. Nem tudom eldönteni hogy most tényleg szeret és csak annyire gyerekes vagy csak szórakozik velem. De 6 évig? Annak csak nem lenne értelme. Nem nyer vele semmit.

Volt olyan is mikor már tényleg sok volt mind a kettönken a vitából és mindenböl és megbeszéltük hogy x ideig szünetet tartunk. Csak addig amig nem akarunk visszamenni a másikhoz , ha viszont valamelyikünk talál mást akkor vége. 6 hónapig tartott,( ez is csak a büszkeség miatt) eddig birtuk ki egymás nélkül. Egyikönknek sem kellett más. Ezért nem értem a tetteit. Annyira a egymás ellentétei. Ilyenkor mi van? Ezt már elmondtam neki is de 1-2 hétih vagy hónapig minden oké utána minden megy elörröl. Fog ez még változni vagy velem van a baj?? :(


Tudom hogy eléggé összecsapot de kérlek csak az válaszoljon akir renndesen is fog! :O



2017. aug. 26. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ket kerdesem van:

Miert pazaroltal el 6 evet egy ilyen kapcsolatra?

Mi az benne, ami miatt "nekem nem kell mas"?


Persze tapasztalatlan vagy es nem tudod, hogy milyen normalis kapcsolatban elni. Elarulom, ez amiben te vagy nem olyan. Az is igaz, hogy sajnos a legtobb kapcsolat ilyen, mint a tied.


Sok ember inkabb el fos kapcsolatban, mint egyedul.

2017. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy csak "lassabban érő" típus, mint te. A kérdés csak az, hogy 6 év után, érdemes-e még arra várnod, hogy megkomolyodjon egy kicsit.
2017. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Jó eséllyel nem fog ő már változni. Az változik meg, aki meg akar. Ez olyan mint lejönni a drogról. nem vagy annyira fontos neki, hogy megváltozzon, jobb ember legyen.

Én így látom.

2017. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1# A kérdésedre válaszolva, mert, amugy egy nagyon kedves és érzékeny ember.Mindig mindenben támogat legyen az bármi és a sok hülyesége ellenéze nagyon mély a kapcsolatunk. Elsőre egy ideig barátok voltunk de ez azonal ilyen szerelem első látásra volt. :) Mikor találkoztunk azonnal megnyiltunk egymásnak pedig mind a ketten elég félrehúzodó tipusok vagyunk. Sok olyan dolog van amit soha nem mondtam volna el vagy beszéltem volna meg mással és ez fordítva is igaz. Ezért nem értem.
2017. aug. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!