Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám újra felépíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra felépíteni a bizalmam iránta?

Figyelt kérdés

Párommal 8 éve vagyunk együtt, fiatalon kerültünk össze, szinte elsők vagyunk egymásnak. Kb 3 hónapja történt, hogy azt mondta "túl fiatalon jöttünk ossze " szeret de nem tudja mit akar.... én akkor nagyon kiborultam, mondtam neki hogy akkor költözzön el, legyen vége stb. ( Nem ez volt az első reakciom mert nagyon szeretem csak nem akarok regényt írni ide). Akkor kétségbeesett és mondta hogy nem ugy gondolja maradjunk együtt. Azóta együtt vagyunk és tényleg normális, sokkal jobb a kapcsolatunk mint előtte.


DE bennem sokszor van kétely, hogy mi van ha megint kitalálja hogy nem engem akar, mit tegyek hogy ne legyen bennem ez az érzés? Elmúlik ez valaha?

Okot nem ad rá, tényleg nagyon tesz értem és mar mikor kimondta megbánta állítása szerint, de mikor nem vele hanem egyedül vagyok kattogok ezen :-( aki volt hasonló helyzetben annak sikerült elfelejteni?


Trollkodás nem érdekel!


Koszonom a válaszod L/25


2017. szept. 24. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Sosem múlik el... egyszer használatos játékszer a bizalom. Bizonytalanságban, nincs béke.
2017. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog ez.

Én 16 évesen ismertem meg az első nagy szerelmem és 12 évig voltunk együtt.

Bár nem bántam meg, hogy megismertem, de utólag azt mondom, sok mindent kihagytunk az életünkből fiatalon. Mikor szétmentünk, akkor jöttünk erre rá. Akkor mindkettőnknek megnyílt a világ. Ennek már tíz éve és azóta mindketten lehiggadtunk, komoly kapcsolataink vannak. Beszélünk is néha és mindketten megállapítottuk, hogy túl hamar kötöttük le magunkat. Míg mások buliztak, mi házat építettünk és éjjel-nappal dolgoztunk. Aztán 25 éves korunk körül belefáradtunk. Olyanok voltunk, mint a nyugdíjasok. Pedig igyekeztünk színesíteni az életünket sok mindennel.

Azt kívánom, alakuljon úgy az életezek, ahogy mindkettőtöknek jó!


36/n

2017. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. De 25 evesen nem is kapaloznek egy kimerulo tinikapcsolatert.
2017. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyvalami biztos: amíg azon kattogsz, hogy hogyan "felejtsd el", addig egészen biztosan nem felejted el. :)


És hát nem is elfelejteni kell dolgokat (arra ráérsz majd nyolcvanévesen), hanem földolgozni, illetve túllépni rajta.


A megoldhatatlan probléma NEM probléma, hanem új helyzet, amihez csak alkalmazkodni kell.

2017. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Tudatosan szeressen. Akkor nem lesz majd megszokott.

Utána tudd, megtanulta ezt s lesz bizalmad.


Sok tanulást.

2017. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!