Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg attól lesz nő valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg attól lesz nő valaki hogy minden hónapban eljár fodrászhoz, műkörmöshöz és szoláriumba jár?

Figyelt kérdés
Ettől valaki több lesz vagy jobb?
2017. szept. 25. 14:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ird már le hogy miért is!? Vagy szted ezektol a sz.roktol valik valaki nove? En nem hiszem, sajnos a felesegem hiszi ezt
2017. szept. 25. 18:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Jól sejtem,hogy féltékeny vagy? Inkább gondolkozz el mi oka van ennek a hirtelen változásnak. Beszélgessetek róla,és próbáld megérteni, miért is van szüksége ezekre a dolgokra.Ne abban a stílusban,ahogy a kérdést kiírtad..
2017. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem esik túlzásokba, addig szerintem ezekkel nincs baj. Szolit jobb lenne hanyagolni, nem egészséges. Amíg ízléses körmöket csináltat, miért baj? A haja megkívánja a havi fodrászt? Nekem van olyan ismerősöm, akinek rövid a haja, 1-2 havonta ő is eljár vágatni belőle picit, mert úgy már nem tudja rendesen besütni pl.
2017. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt már felfedeztem hogy minden kövér nőnek nagyon tipp topp a körme. Masszőrként rengeteg ilyet látok. Az lényegtelen hogy folyik, alig bìr felfeküdni a masszázságyra, de műköröm az aztán van. Nos nem, nem ettől lesz valaki nő. Hanem hogy ad magára, van önkritikája és magabiztos.
2017. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1es bocsánat visszavonom
2017. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!