Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a lányról aki a párját a saját szülei ellen uszítja?

Figyelt kérdés
Kor: 25-35
2017. szept. 25. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Gusztustalan.
2017. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ennyiből nyilván negatív a vélemény, de azért jó lenne tudni, mi van a háttérben, mert lehet, hogy okkal teszi...
2017. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
uszít???
2017. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem mellékesek a körülmények. Azok ismerete nélkül nem nyilvánítanék véleményt.
2017. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Unszimpatikus neki
2017. szept. 25. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú. Viszont akit lehet uszítani, az pedig szimplán hülye.
2017. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a körülményektől, a kapcsolatok minőségétől függetlenül sem uszítunk embereket egymásra.
2017. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy a 6 os írja!
2017. szept. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Önző (kisajátító) és/vagy éretlen.
2017. szept. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, miért és mit követett el a szülő... ill. mit takar itt az uszítás... mert van, aki azt is uszításnak tartja, ha a meny megszólal, hogy "az anyós most butaságot mondott". A dolgok ismeretében tudok ítélkezni.


Kifejezett uszításnak pl. nem nevezném, de anyukám többször veszekedett apukámmal a nagyanyám miatt, és én 100%-ig anyámnak adok igazat, mert nagyanyám tényleg egy szenny alak volt (megtapasztaltam a saját bőrömön is... asztmásan befulladtam a full penész házában, erre ő kezdett el kiabálni, hogy én direkt csinálom, mert nem tisztelem, és kizavart a francba... 4 éves voltam akkor... hazudozott, pénzt kunyerált tőlünk amit aztán leadott a nagybátyámnak, aki sokkal jobban élt, mint mi... kibeszélt mindenkit a háta mögött, hazudozott... sorolhatnám a "stiklijeit"), apám meg egy pincsi, aki törleszkedik ahhoz a lábhoz, ami belerúg.

2017. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!