Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem volt ez túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt ez túlzás a haverjától?

Figyelt kérdés

Kissé idegesen értem haza a munkából, fönt volt nálunk a párom egyik haverja. Tele volt a kezem, és kértem a páromat, hogy írja föl nekem a katalógusból az egyik alapozó számát, mert azt szeretném megrendelni. És nem látta, hogy melyikre mutatok, bennem meg fölment a pumpa, és mondtam, hogy hisz az előbb mutattam. Aztán kicsivel később kérdeztem, hogy akkor fölírta? Kérdezte, hogy melyiket kérem? Nem hittem el, hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen, és mondtam, hogy azt, amelyiket mutattam... És akkor a haverja közbeszólt, hogy "te, hogy nem pofoztad még föl?". És a barátom ezen csak mosolygott, nem kelt a védelmemre. Nem hoztam föl neki aztán, de egy kicsit rosszul esett. Vagy csak én túlzom el?

23L


2017. szept. 25. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen egy szép beszólás. De nem értem akkora tragédiának, nyilván nem szó szerint értette.
2017. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
T is gázul viselkedtél, nem hiszem hogy a katalógus elrohan ha nem ìrod fel egyből az alapozó számát. Ezért szerencsétlennek titulálni a párodat elszomorìtó.
2017. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem bíznék páromra, egyszerűen nem ért a sminkes dolgokhoz, meg van néha, hogy én is bogarászom melyik-melyiknek a kódja... túlzás volt a havertól, védd meg magad, ha a párod nem teszi, aztán kérdezz rá, miért nem tette. te is túlzásba estél. Itt mindenki hibás volt valamiben, az élet néha hoz ilyen szituációkat.
2017. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Ja hogy odaböktél a fejeddel neki meg a sok közül tudnia kellett volna hogy melyik az. GRATULÁLOK. Lehet hogy a "haver" nyersen fogalmazott, de jelen esetben igaza volt. A munkahelyi idegbetegséget nem illik a partnerünkön levezetni.
2017. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Értem, hogy poén, de ezen én is kiakadtam volna. Lehet, én azzal válaszoltam volna, ahogy magamat ismerem, hogy "látom, viccesnek tartod, akkor gyere basszus, pofozz fel, legyél olyan tahó, mint a haverod".
2017. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tökéletesen lényegretapintó beszólás volt a havertől.

Naná, hogy a párod csak vigyorgott rá, mint a töklámpás.


Ha ebben a tajparaszt szellemben folytatod a párkapcsolataidat, akkor biza vagy sok új pasiban lesz részed, és/vagy jó pár fölpofozásban.

2017. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te voltál sutyerák.
2017. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ideges voltál és őt csesztetted....kár ragozni. Amúgy nem vágom az egészet, hogy zajlott. De majd legközelebb ha ő kér tőled olyat, amihez nem érzést, akkor ne csodálkozz ha bunkózik veled. Amúgy is miért őt cseszteted ilyenekkel, főleg ha van nála valaki
2017. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!