Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom bevallotta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom bevallotta hogy kezd kiabrandulni belolem?

Figyelt kérdés

A baratnommel 2eve vagyunk egyutt, sajnos sokat dolgozunk mind a ketten de a kozos jovo a cel es ezt anyagilag csak magunknak tudjuk megteremteni nincs segitseg szuloktol stb. A lenyeg hogy bevallotta nagy nehezen hogy mar nem elvezi a szexet velem mert nem ugy figyelek ra(pl huvelyi orgazmusa nincs csak csiklo es mindig mikozben szexelunk kozben simogatja magat csak ugy sikerul neki, bar mostansag nem mindig elvezett el) van hogy ugy szexelunk csak hogy durr a kozepebe, neha neha panaszkodott de sosem vettem komolyan mert ugyan ugy kezdemenyezte a szexet utana tobb alkalommal is, es ugyan ugy volt kedve hozza mindig. Kiveve persze az utobbi idoben. A fejemhez vagta hogy elege van hogy eroltetem az analis szexet amikor o irtozik tole es fel hogy baj lesz( ha veletlen nem tisztit alaposan)

Igaza van rengetegszer eroltettem de azert mert elotte mar csinaltuk kb 10alkalommal es utana mindig mondta hogy annyira nem volt szornyu. Ezert eroltettem mert mindig kicsit nyaggatni kellett az elejen de utana nem volt neki rossz hiszen o maga vallotta be.

A lenyeg hogy bevallotta hogy unja hogy nem tekintek ra nokent es par havonta egyszer ha megdicserem , meg piszkalom is neha hogy kis husi meg hogy szeret engem de egyszeruen nem tudja mit akar mert megtetszett neki mas(akivel nem tortent semmi mert hiaba hivta randira a masik nem volt kepes vele talalkozni mert engem szeret) de hogy ha olyan boldog lenne akkor megsem fordult volna a fejeben hogy vege legyen koztunk. Ezt o mondta igy.

Mit tegyek? Probalnam vissza szerezni kedveskedek neki es o is ugyan ugy bujik hozzam es puszilgat de latszodik rajta hogy orlodik es hogy nem hiszi el hogy hosszu tavon ugyan igy fogok vele viselkedni.


Lehet kicsit ertheterlenul irtam de a kerdesekre valaszolok csak segitsetek.


2017. szept. 26. 15:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsed, hogy a baratnod viszonylag kis ostobanak, fiatalkanak es befolyasolhatonak tunik. Egy felnott no mar regen eligazitott volna, hogy merre es hany oranal talalod meg a helyedet.
2017. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Kifejtened ezt megis mibol szurted le? Egyaltalan nem ostoba legyszives ne vedd ot igy a szadram
2017. szept. 26. 15:18
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Elsovel egyet ertek. Kapd ossze magad, ha akarsz folytatast.
2017. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

A szexben nem erőltetünk semmit, amitől a másik egyenesen irtózik.

Mi a fenéért erőszakoskodsz vele, ha utálja?

Nekem ezért sikerült egy életre megutálnom valakit, pedig rá sem tudott venni, csak erőszakoskodott.

Amellett annyit tudnod kellene, hogy egy megfelelő előjátékkal előkészített nőnek nem kell a szex alatt maszturbálnia, hanem te okoznál neki gyönyört, ha képes lennél rá.

2017. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Itt annyi történt, hogy kedves barátnődnek végre kezd megjönni az esze. Már rég ki kellett volna vágnia téged a francba, amiért ilyen gusztustalan suttyó módon erőszakoskodsz vele. Mindenesetre jobb későn, mint soha.
2017. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem igaza van. Ha azért változtatsz mert betelt nála a pohár nem lesz tartós a javulás.

Amúgy a nem volt szörnyű és a nem volt rosdz valamint a jó volt között annyi a különbség mint a bűzlő döghús az enyhén romlott hús és a jól elkészített rántott hús között.

Komolyan vagy akkora barom hogy rá erőlteted a szexuális vágyadat ha szól hogy nem vagy jó legyintesz majd meglepődsz ha tovább áll?

2017. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

"...Igaza van rengetegszer eroltettem de azert mert elotte mar csinaltuk kb 10alkalommal es utana mindig mondta hogy annyira nem volt szornyu..."


Hát gratulálok a teljesítményedhez!:D

A barátnőd alattad maszturbál és a legnagyobb elismerésed, hogy "nem volt annyira szörnyű" (... csak egy kicsit!)

Nagyon gusztustalan figura vagy!

2017. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Azert mert csak egy ostoba, naiv kislany nem kuld el teged a picsbe, ahova valo vagy az erolteteseddel meg a nulla szexualis kulturaddal, amit ide felvazoltal nekunk. Nem elvezi veled a szexet, elmondja, te le se szarod, hanem tovabb erolteted, hogy seggbe rakhasd csak azert is, mert szerencsetlen azt is fosik neked megmondani, hogy k-ibaszottul nem elvezi veled azt sem. Emellett meg valoszinuleg a sajat onbizalomhianyod folytan epited le ot is, amibol vegre szerencsetlen kezd kicsit felebredni, es remeljuk, egyszer helyre rak teged.

Osszegezve: neked is csak farkad van, de hasznalni mar nem tudod.

2017. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
98%
Nekem már téged olvasva is hányingerem van tőled!
2017. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

De ha nem kepes huvelyi orgazmusra arrol nem en tehetek o is megmondta hogy csak igy kepes elmenni hiaba probalkoztunk massal nem szereti az oralis szexet se kapni.

Csak erdekesnek talalom hogy eddig nem volt gond velunk csak most hogy kepbe kerult valaki uj.

2017. szept. 26. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!