Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti engeditek hogy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engeditek hogy a pasitok az exével jóban legyen és időnként messengeren csevegjenek?

Figyelt kérdés
engem nagyon idegesít
2017. szept. 26. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Engem is nagyon idegesítene. Ha ennyire jóba vannak, miért szakítottak?
2017. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Engedjük? Én nem tiltok meg neki semmit. Igaz, nem is csinál ilyet. Zavarna, ha csinálná, de nálunk ez nyilvánvalóan nem fér bele egyik részről sem.


Ha neked sem fér bele, szólnod kellene róla.

2017. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti nem hagynám!!!!!!!!!!!
2017. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy engedném beszélgessen a jó édesanyjával a lány de ne az én párommal.
2017. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
A férjem nem a tulajdonom, hanem a férfi, akit szeretek, tisztelek és bízom benne. Nincs haragban az exével, (különösen jóban sem) néha szoktak fecsegni. Nem tudom pontosan mennyit, de nem is érdekel. Nekem is van privát szférám és neki is. Nem a közösen töltött idő rovására társalog másokkal, így nem zavar. Ha ahelyett fecsegne az exszel, hogy velem lenne, az nagyon rosszul esne.
2017. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
A kérdés az, hogy mennyire vannak jóban, és miről csevegnek, amiről veled vagy más haverral/havernővel nem tud.
2017. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ahol valakinek tiltani kell valamit, ott már nagy gondok vannak.
2017. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem az anyja vagyok, hanem a felesége. Azt csinál, amit akar. :)
2017. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt csinál, amit akar-normális párkapcsolati kereteken belül.

Nyilván nem véletlenül "ex", volt és elmúlt az a történet, tehát felesleges ezen kattogni.

2017. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem nem zavar amíg normális keretek között van a dolog. Nem véletlenül mentek szét.
2017. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!