Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti engeditek hogy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engeditek hogy a pasitok az exével jóban legyen és időnként messengeren csevegjenek?

Figyelt kérdés
engem nagyon idegesít
2017. szept. 26. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
Nem, de nem kellett engedni vagy nem engedni, a baratom alapbol nem beszel soha semmelyik exevel.
2017. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Engedni? Nem vagyok se az anyja,se a nevelő nője,se semmi. Azt csinál amit akar. Az ex nem véletlenül ex.
2017. szept. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, hogy szakítottak és milyen típusú lányról van szó. Annak nem örülnék, ha a csak láthatóan nyomulna a páromra, és az ennek ellenére jóban lenne vele, és akkor sem, ha láthatóan nyomulna... ill. az sem lenne szimpi, ha akkor nem lettek volna kapcsolatban, amikor én bekerültem a képbe, aztán x hónap múlva öribari, az gyanús lenne.


De ha normálisan szakítottak, esetleg előtte is barátok voltak, a csaj normális, és mondjuk nem takargatná előttem a párom a beszélgetéseket, akkor nem zavarna.

2017. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
Engedni... ez vmi vicc. Nem a gyerekem és nem is állatom. Mketten azzal beszelünk, akivel csak akarunk és most kapaszkodj meg; még csak be sem kell egymásnak számolnunk róla. Természetesen nem is titkolózunk. Exek nem véletlenül exek. Nem foghatom fel, hogy miért az az általános mentalitás, hogy szükségszerűen utálni vagy bannolni kell őket. Van két fogalom ami egy kapcsolatnak alapkövei; bizalom és tisztelet. Ha én tisztelem a kedvesem és ő is engem, nyilván egyikünk sem fog olyat tenni, amivel szánt szándékkal bántaná a másikat. Beszélgetni lehet bkivel. Flörtölni, cicázni, édesgetni nem.
2017. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
6%
Nekem az a meglátásom, hogy a párom velem beszélgessen, ilyen férfit kerestem magam mellé. Ettől függetlenül nem vagyok az anyja, hogy tiltsak neki dolgokat.
2017. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Párom jóban van az egyikkel, de mondta, hogy beszélgetni okés (havonta, félévente), ám együtt élni nem tudtak.

Okkal lettek exei egymásnak.

2017. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is, azt gondolom, hogy tiltani valakinek valamit a legnagyobb marhaság, egyrészt mert attól, hogy kapcsolatban van, még önálló ember, másrészt pedig lehet, hogy te megtiltanád neki, de hidd el, akkor megoldaná úgy, hogy te ne tudj róla. Tehát szerintem mindenképpen jobb így, hogy tudsz róla, hiszen elmondta (gondolom).


Az én párom is beszélget az exeivel. Néha húzósabb témákat is, de ez párom jelleméből adódik, egyszerűen mindenkivel közvetlen, senkivel nem vált el haraggal. Egyetlen barátnője volt, akivel haraggal váltak el, mert a nő megcsalta, vele nem beszél. De rajta kívül rengeteg hosszabb-rövidebb kapcsolata volt és mindegyikkel beszélget időközönként.

Ismerem őt, tudom, hogy folyton beszél 0-24-ben valakivel. Rettentő jóban van a szomszédaival is, a munkatársaival, a boltban az eladókkal ... stb. Egyszerűen mindenkivel közvetlen. Ő ilyen, így ismertem meg, így fogadom el. Hogy néha zavar-e, ha valamelyik ex ráír? Igen! Mert a nők is rafináltak és néha nem csak a napsütésről akarnak beszélni. De ilyenkor jön a bizalom kérdése. Ha megbízol a párodban, akkor pontosan tudod, hogy írni írhat neki bárki bármit, nem ez a lényeg, hanem az, hogy a párod azt hogyan reagálja le.

Én teljesen más vagyok, inkább befelé forduló típus, alig beszélgetek valakivel. Ha rám ír az ex, nyilván válaszolok, de csacsogni nem szoktam. Lezártam, különösebben nem érdekel napi szinten, hogy mi van vele.


Soha nem lehetsz biztos abban, hogy akivel együtt vagy, hűséges-e vagy sem, mert nem ülsz mellette minden percben. De erről szól a bizalom. Aki nem őszinte, idővel úgyis lebukik így vagy úgy.

2017. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Egy korrekt vélemény, amivel teljesen egyetértek.

2017. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!