Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolta az elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta az elején majd azt mondja, nincs meg a szikra?

Figyelt kérdés

Két hónapja összejöttem egy hasonló érdeklődési körökkel rendelkező sráccal, eddig komoly kapcsolatban voltam, de már január óta folyamatosan írt, keresett, majd szakításom után pár hétre találkoztunk is. Minden fantasztikusan indult, az első két hétben teljesen lángolt a szerelem, rózsaszín köd, amint lehetett találkoztunk, fantasztikus programokat szervezett, igyekeztünk az időnket együtt tölteni. Bemutatott a baráti körének, a családjának, én is hasonlóan tettem. Aztán üzleti út miatt nem tudtunk találkozni egy hétig, az érdeklődése alábbhagyott, nem keresett, ha kerestem gyenge ürügyeket talált ki. Gondoltam biztosan elbiznytalanodott, hiszen évek óta szingli életet él, most meg jöttem én és felkavartam az állóvizet. Mostmár ismét találkozgatunk, de azt mondja nincs meg a szikra. Tetszik neki, el tudná képzelni velem az életét, tetszek neki, rengeteg a közös tulajdonság, közös érdeklődés (munka is hasonló), ugyanazok a terveink az életben, de nincs meg neki az a plusz... Véleményem szerint az előző kapcsolata nagyon rányomja a bélyegét a srác érzelmeire, falat húz maga köré, amint valami elkezd komolyodni. Többször utalt is rá, hogy átverték, becsapták, csalódott és ahogy elkezdett komolyodni köztünk megijedt és elbizonytalanodott.

Mit tehetek ilyenkor? Érdemes ilyenkor megpróbálni meghódítani vagy ez már egy veszett ügy?


2017. szept. 27. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
És így akarja leélni az életét? Akkor sosem lesz normális párkapcsolata mert fél tőle vagy mi? Ennek az érzésnek örülni kellene nem félni tőle. Arról te rohadtul nem tehetsz hogy előzőleg becsapták stb. A nincs meg a szikra mondat pedig arra utal hogy nem szerelmes beléd, nem érdekled igazán. Ez megmagyarázza a viselkedését. Én lelépnék.
2017. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen így érzem én is de kellett a megerősítés.
2017. szept. 27. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituációban voltam, ugyanezekkel érvelt nálam is a srác. :) Már egy hónapja nem beszélek vele, és sokkal jobb így nekem. :) Eszem ágában sincs könyörögni neki.
2017. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akik esetleg ebben a cipőben járnak és nem tudják hogyan tovább, leírom a sztori folytatását. Próbálkoztunk tovább, találkozgattunk, mellette ő randizott másokkal is. Hátha ott majd meglesz az amit keres, természetesen senki sem megfelelő számára. Ilyenkor visszakönyörgi magát. Valami vonzza hozzám, rendszeresen elmondja hogy szeret, amivel nálam csak olajat önt a tűzre. Taktikát váltottam, mert szeptember óta ebben a mederben haladt a dolog, engem nem elégített ki, bármennyire is úgy érzem, hogy egymásnak teremtettek minket, nekem az kell, hogy akivel vagyok éljen-haljon értem... Két hete az ingyenkufircoknak vége, nem találkozunk, néha beszélünk, barátok vagyunk. Végre őszinte tud lenni velem. Kívülállóként láthatom, hogy minden nővel ugyanazt játsza el, elhiteti vele, hogy ő "nagyonnő", a minden, a tökéletes, aki kell, majd lelép, mondván hogy mégsem jött össze... Szörnyű érzés szerelmesen ezzel tudatosulni, hogy én is csak egy voltam ezek közül, bár tőlem legalább nem tud szabadulni, valami érzések mégiscsak kötik hozzám. Na mindegy. Ennyi a mi sztorink, ebből kapcsolat már nem lesz, már nem is szeretnék. Felejteni próbálok, de nehéz így, hogy gyakran beszéli ki nekem a gondjait.
2017. dec. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!