Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves pasik, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves pasik, miért nem akarjátok észrevenni egy lányt a közeletekben akit ismertek?

Figyelt kérdés
és ha iskolatársak vagytok, akkor is.....
2017. szept. 27. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vagy nem azzal van elfoglalva, hogy hogyan rebegteted a szempilláid! Menj te oda, ha akarsz valamit!
2017. szept. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tipikus szitu, jóképű srác (nem feltétlenül bunkó alfahím, bár az sincs kizarva), társaságban a nők kedvence, és szürke, visszahúzodo csaj, aki néha ránéz vágyakozva, mert a nők lapján írták, hogy ezt így kell csinálni.

Arra lennék kíváncsi, ha fordulnanak a nemi szerepek, vajon hány ilyen lány maradna egyedül.

2017. szept. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a közeledben úgy tesz mintha nem venne észre, vagy nem ismerne, akkor bizony lehet, hogy tetszel neki. Ha írnál többet az ismeretségről,kettőtök közötti viszonyról, akkor tisztább lenne a kép.De, ha a közeledben ilyen akkor lehet az is, hogy bejössz neki, de félénkebb, vagy nem lehet valamiért.
2017. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom sztem félénk sztem próbàld meg mit veszithetsz .Akkor legalàbb megtudod hogy mit is akar tőled .Anno egyik fiu osztàlytàrsam nyomult ràm de visszautasitottam mivel még nem volt tul az exén ez mindegy is csak hogy tudd vannak bàtrabb nem lelkizős pasik és vannak félénkebbek is .
2017. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!