Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ennyire fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire fontos az ölelés? És ilyen nehéz megkapni?

Figyelt kérdés

társkeresőn láttam:


szeretnék egy olyan férfit, aki megölel. Akár fizetnék is érte :(


2017. szept. 29. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be, mert nem igazan hiszem.
2017. szept. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd már le logikailag. Látsz 1, azaz egy lányt a társkeresőn, aki ilyet ír, és megkérdezel róla minden más lányt, csak őt nem.
2017. szept. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 hihetőbb, mint ez a kèrdés. :D
2017. szept. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hiányzik...
2017. szept. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Ipsum 3ropi és megölelhetsz
2017. szept. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Lorem 3ezerért kapsz egy ölelést tőlem
2017. szept. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Gondolom a lány nagyon csúnya, kövér, idegesítő stb és nem olyan a környezete, hogy ölelgetné őt.


Ha ismerőseimmel találkozom, akkor szinte az összes lányt megölelem a találkozásnál. Igazság szerint a köszönésnél még azt is, akit nem szívesen ölelek meg.

A fiúkkal kezet fogok, de van, akit megölelek.

Nem olyan nagy dolog ez, csak szokás kérdése.

És a társaság, amit magunk köré építünk.


Nem hiszem, hogy egy bomba csaj fizetne egy ölelésért. Mi oka lenne erre bármilyen lánynak, ha tényleg szép mellete?

2017. szept. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha többszörösen megaláznak és nem sűrűn kapsz egy őszinte érintést sem a kapcsolatban, akkor egy részt borzasztóan hiányzik, másrészről minden érintést elhárítasz, mert félreérted, te nem akarsz közeledni, mert félsz az elutasítástól, engem legalább is rendszeresen elutasított. Persze a pia ezen segít, akkor tudsz engedni, nem feszülsz be ha hozzádérnek, igy kapsz valami érzést, mert a gátak oldódnak, csak sokan félre érthetik, hogy ez miért van.
2017. szept. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
lehet, hogy csúnya, idős, szeretethiányos, vagy csak régóta magányos. Az emberek hajlamosak alábecsülninegy ilyen alapvető dolog, "apróság" értékét. Az ölelés megnyugtat, és növeli az összetartozás érzését. Feltölt lelkileg, pozitív érzéseket ad. A dal is megmondja: a szexben az ölelés a legjobb ;)
2017. szept. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Off, de engem egy srác akart megölelni, aki egy szál cigit kért tőlem az utcán. Igaz füvescigihez tekerni, de hát na :D Nyilván az állapota is közrejátszott, de azt mondtam na jó, párom van, de egy ölelés belefér, semmi több. Teljesen felvillanyozta. Felragyogott tőle teljesen. Egy másik pasi beszélgetni akart velem, akkor még szingli voltam, ő is folyton ölelgetni akart. Egy másikat magamtól öleltem meg. Ő is cigit kért, épp csikkezett. Elmesélte ő nem ilyen, de épp munkanélküli, de állást keres, fel is ajánlottak neki egyet, de épp két szék közt van, és összevesztek az édesanyjával, az ideg miatt kellett valami, ami lenyugtatja, és amúgy dohányos, aki az, tudja milyen szar, ha pont olyankot nem tud rágyújtani... Padlón volt, kapott 2 szálat, meghallgattam őt, és kapott pár biztató szót, egy vállon veregetést,egy ölelést. Otthon persze kezet mostam szegényem után, de na, jólesett neki nagyon, és én nem sajnáltam tőle. Volt pár perc boldogsága abban a szar időben, a hullámvölgyben. Lányokkal nem lehet így? Néha én is vágyok egy ölelésre, és mázlista vagyok, hogy már van kitől megkapjam. Hajlamosak vagyunk alábecsülni milyen alapvető emberi szükséglet is ez.
2017. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!