Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm időt kért tőlem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FlakerS kérdése:

Barátnőm időt kért tőlem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt. 2 hete történt életünk legnagyobb veszekedése (nézeteltérések voltak mindig is de azokst mindig megbeszéltük.

Együtt élünk 2.5 éve. A veszekedésünk során elküldött anyumékhoz hogy lakjak ott náluk.


Időt kért tőlem hogy átgondolja magába a dolgokat. Érdemes még várni rá? Ennyi volt közöttünk ez az 5 gyönyörű év?


28/F



#párkapcsolat #Együtt szerelem időkérés
2017. szept. 29. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem biztos, adj időt neki...
2017. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Azért az eléggé gyerekes felfogásra és éretlenségre utal az, hogy ha volt egy ilyen veszekedésetek és máris azt mondja, hogy menj haza anyádékhoz! Mégis mi ez?

Ne adj isten, együtt maradtok, lesz gyerek is, és ha lesz egy hasonló vitátok, akkor is dettó ugyanezt fogja kérni???


Az időkérés sosem oké. Együtt kéne megbeszélnetek a problémát, higgadtan. Legfeljebb egy légtéren belül nem szóltok egymáshoz egy ideig, de azt kérni, hogy menj anyukádékhoz vissza pár napra... az eszem eldobom ilyenkor!?


Az élet nemcsak happyből áll, együtt éltek, közösek a problémák, közösen is oldjátok meg. De ne így!

2017. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, és mondd meg, hogy Te befejezted ezt a bohóckodàst. Te nem akarsz szünetet, Vele akarsz lenni. Döntse el, ő mit akar. A párkapcsolatban együtt, közösen szokás megoldani a problémákat. A szünet semmit nem old meg. A magában gondolkodással az a baj, hogy csak a saját gondataiba lovalja bele magát, de Téged nem hallgat meg.
2017. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adj neki két-három hetet, oszt hadd döntsön: együtt, vagy külön-külön?


Öt év meg semmi, kérlek. A hátralévő (28 vagy... az kábé) 40-45 év... nna, AZ a valami!

2017. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlem mikor időt kértek, kerestem egy másik csajt.
2017. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kiraknám.

Aki egy szimpla veszekedéskor azt mondja, menj, amerre akarsz, azzal nem terveznék tovább semmit.


Mi lesz, ha komoly! dolgokban nem értetek egyet, pl. gyereknevelés. Akkor is elhajt?!


Éretlen liba az ilyen, hagyjad.

2017. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi volt a veszekedés tárgya. Ha vmi nagyon durva dolog, akkor elképzelhető, hogy kell neki egy kis idő, hogy ezt magában lerendezze, persze ilyenkor azért nagyjából be kellene lőni, mégis mennyi. Mert van az a durva veszekedés, ami után elgondolkozol, hogy "tényleg egymáshoz illünk? ez az ember szeret engem? én szeretek egy ilyen embert? hogy jutottunk idáig?"

Én annyit írnék, hogy oké, két hét, ez alatt bőven át tudja gondolni. Ha addig nem lép, te nem vársz rá örökké, viszont szeretnéd megmenteni a kapcsolatot. Ha te voltál a hibás a veszekedésben, akkor bocsánatot kérsz.

2017. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!