Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal gyermekem apjával? Alig foglalkozik velünk. ű Teljesen kivagyok már.

Figyelt kérdés
Durván 2 éve vagyunk együtt. Van egy 6 hónapos kisfiunk. Az első évben egyáltalán nem volt még vita sem. Most meg szinte minden napos. Ha itthon van sincs velünk. Mindig kint van és talál magának munkát. Nincs egy közös program. Este beesik már sötét van. Van hogy fürdés nélkül elalszik az asztalnál vagy a tiszta ágyban koszosan.Bent nen csinál semmit semmit nem segit. Pedig régen bent is mindig próbálta szépitgetni a lakást. Ha szólok érte megsértődik és kihozza hogy én vagyok a hibás. Én változtam. Igen változtam mert már elegem van ebből a helyzetből. Idegesít hogy minden fontosabb nálam nálunk. Szeret minket tudom de mégsem foglalkozik velünk. Inkább kimegy és keres csinálnivalót. Nem beszél meg velem dolgokat. Egyedül dönt. Ha mondok valamit van h akkor is máshogy dönt hiába mondom h igy legyen ő felülbírálja a döntéseket. Már nem birom idegileg. Tönkre mentem. Folyton sírok. Nem ért meg semmiben. Mindent elfelejt. Születésnap névnap programok. 4x 5 x elkell mondjak valamit talán akkor megcsinálja. Bent csak a kupit csinálja maga után nem pakol el. Meg a 17 éves fiával is sok baj van. Lehet igy nem jön át de rengeteget idegeskedek a helyzet miatt.
2017. okt. 1. 12:49
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A gyerek nem szív mert addig nem megyek el hogy ő ezt érezze inkább leszek egyedül. 1-2 hónap max és ezt nem folytatom igy mert tönkremegyek és tényleg azt már észrevenné a pici. És azt nem fogom hagyni! Nem ismersz. Majd én tudom mit miért mikor csináltam. Lehet lényegtelen de 8 hónap után vállaltuk a gyereket.
2017. okt. 1. 13:33
 12/29 anonim ***** válasza:
92%

Ha ennyire tudod hogy mit mikor csináltál akkor miért a gyakorira írogatsz ki kérdést, hogy vad idegenek segítsenek neked??????????????? Az eszem eldobom........


8 hónap után gyereket vállalni a legnagyobb felelőtlenség. Még csak ki sem ismerted a pasit. Tudod pár évig mindenki tud álarcot viselni. Te meg annyira ostoba vagy hogy elhitted a mézes mázas körítést. Még is mit hittél..... hogy boldogan éltek míg meg nem haltok??? Ahhoz kicsit több időt kellett volna együtt töltenetek, és megélnetek hogy rá jöjj hogy milyen féreg pasit fogtál ki. Neki már van egy 17 éves gyereke. Gondolom mennyire örült hogy kezdődik előröl az egész gyerek mizéria. Bár gondolom azt mutatta hogy rohadt boldog amit te el is hittél. Már most ismeretlenül megmondom neked hogy szarra se számíthatsz életed szerelmétől. Úgy lefog titeket szarni hogy nem igaz.


Gratulálok. Fél év múlva írhatok ki a következő kérdést, hogy hol tudsz ismerkedni korodbeli gyermektelen férfiakkal.........

2017. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2017. okt. 1. 14:26
 14/29 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell idegeskedni kérlek, ő teszi a dolgát - csináld te is a dolgodat, a közös gondoknál meg egyeztessétek, hogy ki, mit vállal belőle oszt jónapot.


Valamiért elhidegült. Fene tudja, hogy miért és nem akarja kibökni - pláne, ha nyaggatod. Akkor "ez van", lehet alkalmazkodni a helyzethez. SzVsz ki lehet hozni ebből valamiféle "társas magányt", még gyerekkel is működőképeset.

Szerintem ezt próbáld meg még. Vagy ha hajlandó, akkor párterápia (az lenne a legjobb).

2017. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
12%

Ennyi süket barmot. Drága kenyér...


Ti tényleg azt hiszitek, hogy az a VÁLASZADÁS, ha nekifutásból belerúgtok a fekvőbe, nyomorékok?

Szerencsétlen, lúzer trollbanda. Pff...

2017. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod 6 hónapos a gyerek, a párod pedig 6-7 hónapja viselkedik így. Ebből szerintem elég egyszerű kitalálni, hogy mi is okozza a párod megváltozott viselkedését.
2017. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Azt írod szeret titeket. Hát ez nem úgy tűnik. Ha valaki szeret valakit, akkor pont nem így viselkedik.

Nem akar veletek lenni, menekül. Nekem ez a véleményem.

2017. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Végre nem csak lehurrogtok

Köszönöm szépen aki nem tette!

2017. okt. 1. 15:19
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
16-os leírta a probléma forrását.A párod nem volt még felkészülve a gyerekre, hiába hitte akkoriban, hogy igen.Elkapkodtátok, ez egyértelmű, és most iszod a kicsivel a levét.Nehéz jövő vár rátok.
2017. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elég érdekesnek találom, hogy le vannak pontozva azok, akik szerint ilyen kevés idő nem elég egy ember megismerésére.Sokszor még egy élet sem.Ebből úgy tűnik, még több a felelőtlen ember, mint eddig gondoltam...
2017. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!