Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal gyermekem apjával? Alig foglalkozik velünk. ű Teljesen kivagyok már.

Figyelt kérdés
Durván 2 éve vagyunk együtt. Van egy 6 hónapos kisfiunk. Az első évben egyáltalán nem volt még vita sem. Most meg szinte minden napos. Ha itthon van sincs velünk. Mindig kint van és talál magának munkát. Nincs egy közös program. Este beesik már sötét van. Van hogy fürdés nélkül elalszik az asztalnál vagy a tiszta ágyban koszosan.Bent nen csinál semmit semmit nem segit. Pedig régen bent is mindig próbálta szépitgetni a lakást. Ha szólok érte megsértődik és kihozza hogy én vagyok a hibás. Én változtam. Igen változtam mert már elegem van ebből a helyzetből. Idegesít hogy minden fontosabb nálam nálunk. Szeret minket tudom de mégsem foglalkozik velünk. Inkább kimegy és keres csinálnivalót. Nem beszél meg velem dolgokat. Egyedül dönt. Ha mondok valamit van h akkor is máshogy dönt hiába mondom h igy legyen ő felülbírálja a döntéseket. Már nem birom idegileg. Tönkre mentem. Folyton sírok. Nem ért meg semmiben. Mindent elfelejt. Születésnap névnap programok. 4x 5 x elkell mondjak valamit talán akkor megcsinálja. Bent csak a kupit csinálja maga után nem pakol el. Meg a 17 éves fiával is sok baj van. Lehet igy nem jön át de rengeteget idegeskedek a helyzet miatt.
2017. okt. 1. 12:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Meg az álszent is!
2017. okt. 1. 17:18
 22/29 anonim ***** válasza:
85%
Mi az álszent kérdező?Kicsit bővebben, ettől nem világosodok meg.
2017. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Előző válaszra írtam aki azt mondta még több a felelőtlen ember mint gondolta
2017. okt. 1. 18:45
 24/29 anonim ***** válasza:
15%

#20

"Ebből úgy tűnik, még több a felelőtlen ember, mint eddig gondoltam..."


Én speciel az összes olyat lepontozom kérlek, aki megoldási javaslat helyett kizárólag ítélkezik, meg beszól. (Legtöbbször a megoldási javaslatként kizárólag a szakítást ajánlóakat is.)


Fekvő embert nem rugdosunk. Ennyi.

2017. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
19%

Milyen tanulságos végigolvasni, azok az emberek beszélnek értékrendről, akik mondanivalója kimerül abban, hogy kb. "egy fogad legyen és az is fájjon."


2-es: "Komolyan engedélyhez kéne kötni a szaporodást." - Nagyon okos vagy, és ki adná ki az engedélyt? A kormány?

2017. okt. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 érdekel0 ***** válasza:

Szerintem készülj fel,hogy ez csak rosszabb lesz.

Most még nem kell nagy csoda annak a babának,hogy boldog legyen,de 1-2 év múlva jön a rengeteg hiszti,akaratoskodás,attól apuka még jobban fog menekülni.

Leírtad,hogy próbálkozol nála,de hatja meg.

Sose voltam az a "szakítsunk" típus,de én nem látom értelmét ennek a kapcsolatnak.

2017. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%

"Én speciel az összes olyat lepontozom kérlek, aki megoldási javaslat helyett kizárólag ítélkezik, meg beszól. (Legtöbbször a megoldási javaslatként kizárólag a szakítást ajánlóakat is.)"


Nyugodtan.Ettől nem lesz rosszabb az élete senkinek sem.

2017. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Csak addig, amíg folytatják a dolgot.

Amint áttérnek a normális, problémamegoldó válaszadásra, már nem lesznek kénytelenek egymást fölpontozgatni, hanem kapnak VALÓDI "zöldkezeket" is.

Az pedig jó dolog.

2017. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Itt jutalmat lehet kapni a százalékok vagy a pontozás után?Ki nem szarja le ha pár suttyó idegennek nem tetszik a hozzászólásom?Amúgy tényleg megkérdezhetnéd a pasidtól hogy akarta-e igazán azt a közös gyereket mert az írásaiból az derül ki hogy kb. azóta bujdosik amióta megszületett a kicsi.Neki már amúgy is van egy majdnem felnőtt fia nem?
2018. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!