Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, miért lett most ilyen?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egyszerű a kapcsolatunk,az utóbbi időben csak lakótársak voltunk...1 hónapja elköltözött.Abban maradtunk,h újra építjük a kapcsolatunk;de nem lett belőle semmi....1 hónap után megkérdeztem,mi van velünk erre csak annyit mondtott,h -mi lenne,semmi...Ezek után este kaptam sorra a szokásos bunkó írásait...Ok tényleg vége felfogtam...Történt velem egy kissebb baleset és szóltam neki,h nem tudok suliba(esti) menni...

Szó nélkül segített,bevásárolt érdeklődik,h mi van velem (???????) Előtte kb az se érdekelte,h élek-e.....


Azt tudni kell róla,h.ritkán mutatta ki az érzéseit,mindig tárgyakkal mutatta ki,h szeret....Most mitől lett ilyen,lehet tényleg szeret?


2017. okt. 1. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fontos vagy még neki, de nem szerelmes.

Szóval, ha bajba vagy, mint most, segít. De nem mint élete szerelmének, hanem mint egy fontos személynek.

Vagy, totál észbe kapott, hogy mégis elveszíthet, és hogy te kellesz neki. Majd valami kisül belőle

2017. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, hogy szerelmes. Én is segítenék egy csomó embernek és érdeklődnék iránta, ha ilyen történik, de attól még nem vagyok szerelmes beléjük
2017. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak az a fura,h mikor kértem pár hete,h segítsen,h küldje át az anyagot morgott érte.Mikor még itt lakott akkor is kaptam érte,ha segítenie kellet...

Most egy szóval se kértem,h segítsen és jött magától....nem értem az embereket :(

2017. okt. 1. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

"Soha nem volt egyszerű a kapcsolatunk"


Akkor mi a turonak eroltettetek egyaltalan?

2017. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt én sem hinném,hogy szerelmes.Szimplán tiszteli benned az embert és a volt szerelmét,de ennyi.
2017. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!