Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ingadozok érzelmileg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ingadozok érzelmileg? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, h. szerelmes vagyok, néha meg úgy h. nem.Néha akarok segíteni és kedvesnek lenni néha meg nem.De ez nem csak a mostani páromnál van így hanem másnál is éreztem ilyet.Vanamikor megőrülök érte, kívánom és vele akarok lenni, hiányzik stb.,de vannak olyan időszakok amikor egyáltalán nem érdekel mi van vele, nem kívánom.Szeretem de nem érzem fellegekben magam ilyenkor.Nem érzem a hiányát stb.De ha összevsznénk és azt mondaná h. szakít akkor tuti kétségbe lennék esve és nem akarnék nélküle lenni.Ez mitől van?
2010. máj. 28. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ez sztm természetes
2010. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ismerős ez a helyzet :s eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt, de mind a kettőnél ezt éreztem :s mostani páromnál is ..:s
2010. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Klimaxos azért talán még nem vagyok.Fiatalabb koromban könyebb volt, bármi megingás vagy rossz érzésre, könnyen dobdtam amásikat(azért volt akit sajnáltam),de most már minél idősebb vagyok annál nehezebben merek bármit is lépni,mind bele menni egy kapcsolatba, mind kilépni és ha már benne vagyok ott is h. mit csináljak.Amúgy 25/l
2010. máj. 28. 13:24
 4/4 anonim válasza:
hogyha lány vagy, és már menstruálsz, akkor ez teljesen természetes. énsem tudtam mér vagyok olyan, h egyszer bőgnék, aztán jókedvem van, tanácsadóhoz fordltam és megmagyarázta, hogy ez a menstruációval jár...
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!