Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert mondta, hogy szeret ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta, hogy szeret ha utanna nem keres?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel talakoztunk tobbszor minden jol alakult azt mondta szeret, de hirtelen megszakadt a kapcsolat. Minden nap beszelgettunk, de mar nem valaszolt az utolso uzenetemre. En nem irok neki mert hiaba....ugysem valaszol. Nem ertem miert jo ez valakinek ? Legalabb megmondhatta volna hogy nem szeretne folytatni tovabb es en is megertem de ezzel mit er el?? Nem tudom mit kellene tennem de szerintem elfelejtem ezt az egészet.


22/L


2017. okt. 2. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A 3 millios kerdes: lefekudtel vele es utana tunt el?
2017. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni... nem fekudtunk le de mar megbeszeltuk hogy le fogunk de jobb is hogy nem tettuk igy mar.
2017. okt. 2. 21:46
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
100 éve valaki elment tengerészként hajózni a világ körül és hiába szerette a szerelmét, nem beszéltek egymással sokszor évekig sem. Valahogy kibírták.
2017. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kén_ ***** válasza:

Milyen spontán, milyen romantikus. Ez már túl 21. század nekem. :D

Egyébként nem szeretett, csak ágyba akart vinni, aztán kitudja, meggondolta magát/lett más.

2017. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szeretett.....
2017. okt. 2. 21:52
 6/14 kén_ ***** válasza:
Szerintem tudtad/tudod te nélkülünk is, hogy miért mondta azt, amit. :/ S igazából meg is válaszoltad magadnak, hogy mit kell tenned: elfelejteni. Mármint magát a személyt. Azt pedig tapasztalatként tovább vinni, hogy egy szeretlek nem lehet kulcs a bugyidhoz.
2017. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen...tudom... de még neki esett rosszul hogy nem momdom neki hogy szeretlek..
2017. okt. 2. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki az első pár randi alkalmával azt mondja, hogy szeret, nem szabad komolyan venni. Nekem minél később mondja valaki, annál inkább tudom, hogy el is hihetem(jó, nem kell vele 1 évet várni, de úgy mondani ilyet, hogy még nemis ismer...szerinted mennyire lehet őszinte?).

21N

2017. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kén_ ***** válasza:
22 éves vagy. Jó, egy ilyen után gondolom nem sok tapasztalatod van, szóval elmondom: sok ilyen van. Vannak srácok, akiknek ennyit jelent ez a szó. Kimondják, ha látják a lányon, hogy ez gyors szexhez vezet, aztán vagy kidobnak, mintha szemét lennél, vagy megtartanak, de attól még nem fog szeretni. Ettől nem lesz minden srác sz*rarc, csak...vannak ilyenek is. Ahogy lányokból is vannak "érdekes" egyedek. Ahogy az előző is írta, ha valaki hamar mondja, hogy szeretlek, az nem kóser az esetek ~95%-ában. Általában ez azt jelenti, hogy vagy nem elég érett, és vaktában puffogtatja ezt a szót, vagy bugyiba akar jutni. Egyik se egy túl jó eset, nem? Kit érdekel, hogy neki mi esik rosszul? Ha ilyet elvár, akkor az is csak azt bizonyítja, hogy éretlen. Ne foglalkozz vele, nem ér annyit.
2017. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkozom mar vele csak még ő mondta hogy komoly kapcsolatot keres xd
2017. okt. 2. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!