Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert mondta, hogy szeret ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta, hogy szeret ha utanna nem keres?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel talakoztunk tobbszor minden jol alakult azt mondta szeret, de hirtelen megszakadt a kapcsolat. Minden nap beszelgettunk, de mar nem valaszolt az utolso uzenetemre. En nem irok neki mert hiaba....ugysem valaszol. Nem ertem miert jo ez valakinek ? Legalabb megmondhatta volna hogy nem szeretne folytatni tovabb es en is megertem de ezzel mit er el?? Nem tudom mit kellene tennem de szerintem elfelejtem ezt az egészet.


22/L


2017. okt. 2. 21:41
1 2
 11/14 kén_ ***** válasza:
Van egy olyan női megérzésem férfiként, hogy nem vagy 22 éves. Majd pár év múlva már komolyan mondják a srácok, hogy szeretlek. Bírd ki addig. :)
2017. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meg azt is megtanulod majd idővel, hogy nem szabad elhinni mindent, amit mondanak :) Előbb a tettek beszélnek! Mondani bármit lehet, de tenni csak azért a személyért tesz egy pasi, aki fontos neki. Pl elmegy érted kocsival/hazavisz, kedves, figyelmes, gyakran hív randizni, nem sietteti a szexet stb.
2017. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Komolyan àgyba akart vinni .Ez a pasi mindent megtett volna hogy àgyba vigyen aztàn meg dobott volna.Nem adtad be a derekadat ő meg nem szerelmes beléd hogy küzdjön.
2017. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Biztos észrevette, hogy te egyáltalán nem szereted viszont, csak húzod a búráját.


Oszt' rádöbbent, hogy neki nem ez való.

2017. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!