Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom, hogy párom felelőtlen döntést hozott?

Figyelt kérdés
Soha nem tilottam párom a számítógépes játékoktól, ps-től. Míg nem volt közös gyermekünk sokszor én is játszottam vele. Pár éve, még a gyerkőc előtt vett egy ps3-at . Mivel porosodott, nagyon ritkán használta, csak ha jöttek hozzá ismerősök, barátok. De kiderült, hogy folyamatosan rak félre pénzt egy PS4- re. S közben nekem panaszkodott hogy alapvető dolgokra nincs pénze, hogy vegyek ki a gyereknek felrerakott pénzből... Amit igazából az én keresetemböl raktam félre. A tudtom nélkül megvette a játékot. Borzasztóan rosszul esik a döntése, hiszen sokkal fontosabb dologba is fektethette volna... Nem sajnálom tőle a hobbit, de legalább valami értelmes dologra költötte volna, pl konditerem, mert oda is nagyon akart menni... Ráadásul egy komoly betegsége is van ami havonta elég sok pénzt visz el, vinne el, ha foglalkozna vele megfelelően, erre is jó lett volna az az összeg. Szomorú és csalódott vagyok...

2017. okt. 3. 17:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló esetben ő hogy reagálná le, ha te vennél valami értékesebbet a te félrerakott pénzedből, az ő tudta nélkül? Pl. hazaállítanál egy okostelóval. Kérdezd meg tőle.
2017. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
hát... nálam egy pár napos ajtócsapkodást biztos kiváltott volna a dolog.... egy normális kapcsolatban nincsenek titkok, főleg nem ilyen h félrerakom magamnak sunyiban a pénzt, aztán meg se kérdezem róla a páromat h van ennyi félretett pénzem, mit szólsz hozzá ha veszek ezt meg azt? vagy ezt akarok, gyűjtök rá, remélem nem gond neked... nem azzal lenne bajom h akar valamit venni (ha úgy van, még adok is bele pénzt, támogatom) hanem a sunyiság. kitudja mit titkol még...
2017. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
19%

Persze igy higy ps4 már marha nagy gind, de ha a konditerem lett volna, akkor már nem is zavart volna....


"A tudtom nélkül megvette a játékot. Borzasztóan rosszul esik a döntése, hiszen sokkal fontosabb dologba is fektethette volna... Nem sajnálom tőle a hobbit, de legalább valami értelmes dologra költötte volna, pl konditerem, mert oda is nagyon akart menni..."


😂

2017. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem túl reagálod. Mi bár közös kasszán vagyunk, a férjem is vett Xbox One-t és nem titok, hogy PS4-et is szeretne, amire valószínűleg a babánk megszületése után fog sor kerülni.


Engem egyáltalán nem zavar, nem esik túlzásba. A pénz részéről meg annyit, hogy neki az én sok cipőm, táskám felesleges mégis van!

2017. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
33%

Bár hozzá tenném a férjemnek nem is kell titkolóznia előttem.


4-es voltam.

2017. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk én nőként játékőrült vagyok, de pont minap vitattuk meg, hogy ne váltsunk újabb gépre...


Amúgy azt ki dönti el, hogy mi az "értelmes" hobbi? Nyilván a testmozgás is fontos, de azt konditerem nélkül is meg lehet oldani, szóval nekem úgy tűnik, hogy téged maga a konzol (is) zavar.


Az külön tészta, hogy a gyereknek félrerakott pénzből vett el, ez nálam is kiverte volna a biztosítékot.

Na az viszont gáz.

2017. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nos, inkább sport, mint egy ostoba játék, de köszi, hogy másolatad, tudom,mint írtam...
2017. okt. 3. 17:50
 8/39 anonim ***** válasza:
19%
Próbáltam normálisan fogalmazni, de az arrogáns stílusú válaszodból csak fény derült rá: baromságnak tartod, ezért zavar inkább.
2017. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom, például a régi miért nem volt jó neki, miért kellett neki mindenképpen az új verzió... Én nem gyűjtők táskát és cipőt, nem járok műkörmöshoz, sem fodrászhoz... Illetve inkább azon vagyok hogy pénzt csináljak, régi dolgokat próbálok eladni...
2017. okt. 3. 17:53
 10/39 anonim ***** válasza:
80%

Nekem úgy tűnik, hogy te szépíted a dolgot, és ennél sokkal nagyobb a gond.

Itt nem a PS-sel van a gond, hanem azzal, hogy nem engedhetnétek meg magatoknak.

Lehet szemethúnyni fölötte, de akkor természetesnek fogja venni, hogy az ő igényei a családja igényeinél fontosabbak.

Én kiakadnék, és lehetőségeimhez mérten kezdenék félrerakni, mert lesz ez még rosszabb is.

2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!