Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem működik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem működik ez a kapcsolat vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalomhiányos vagyok, mivel nagyon sok rossz kapcsolat van mögöttem, és a legtöbben megcsaltak.

Most van kapcsolatom 3 hete ami a leginkább zavar, hogy hetente egyszer maximum kétszer találkozunk, bár eléggé időhiányosak vagyunk, ő is és én is este 6-7kor érünk haza hétköznap és 5-6kor kelünk már reggel és 1 órát kellene ahhoz utzni, hogy találkozzunk. Minden nap ír, már Ő reggel és egész nap beszélgetünk, érdeklődik, figyelmes, mindenki tudja, hogy együtt vagyunk, ha közös program van együtt megyünk, viszont hogyha nincs akkor eddig csak párszor volt olyan programunk ami nem a szexről szól. Általában átjön, megnézünk egy filmet beszélgetünk, ittalszik, reggel közösen reggelizünk, beszélgetünk, kávézunk nézünk valamit és délután 1-2kor elmegy. Voltunk már moziban és kajálni, de kicsit kevésnek érzem, hogy mindig ez van, bár az is igaz, hogy ezek egyre jobbak és egyre több időt van velem. Ami még nagyon zavar h mióta együtt vagyunk egy képemet sem likeolta, pedig előtte igen. A barátai jófejek és el vagyok velük és ő is normális a barátaimmal. Néha megkapom, hogy mennyire jó velem, meg nagyon rég érezte magát így valakivel és tökéletes nő vagyok, de nem mindennap mondja. A szex az nagyon nagyon jó, ott is dícsért és mondta h még nem volt ennyire jó senkivel, bár ebben az egyben szavak nélkül is biztos voltam.

Nemtudom olyan fura érzésem van és leszívesebben szakítanék, de nem tudok konkrét okot csak úgy érzem h ennek nem így kellene működnie.


2017. okt. 3. 21:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem a problemadat, szerintem tul van agyalva. Ez a likeolgatas foleg. Hany evesek vagytok? Nehogy mar ez szamitson.
2017. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Olyan is szokott lenni, hogy elköszön, hogy megy aludni de még kb 5 percig elérhető vagy eltűnik egy fél órára aztán újra elérhető 5 percig és utána nem elérhető reggelig
2017. okt. 3. 22:02
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
#2 te egy iszonyatos pióca lehetsz.
2017. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Facebookon kiirta rolad,h veled van kapcdolatban? Nekem ugy tunik,h van valakije. (Elettars,feleseg,akinek azt hazudja,h a baratjanal alszik. Mert ugye legyunk mar megertoek es bizzunk meg,ha hosszu kapcsolatunk van... Ezt most az elettars szemszogebol irom.)

N

2017. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Fiú lakótársa van voltam nála sokszor ismerem a legjobb barátait családját és mikor nálam van és ír neki valaki akkor direkt úgy tartja a telefonját h lássam kivel beszél ráadásul ha lenne valakije kiderülne mert, ha közös program van mindig kitesszük az üzenőfalra h együtt vagyunk
2017. okt. 3. 22:13
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális.. Nőként mondom, állj le ezekkel.

Végigolvastam, de konkrétan semmi okod negatívkodni.


Amíg nem ad rá okot(már pedig nem adott), addig nem kell ennyire görcsölnöd.

26N

2017. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszeled be magadnak. A srac valoban normalis not erdemel maga melle, te pedig nagyon jol latod, hogy nem vagy ez a kategoria.
2017. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szerintem normális vagyok, csak nem akarok csalódni. De akkor mit kellene csinálnom? Hogyan kellene viselkednem?
2017. okt. 4. 11:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én is tudok kombinálni, de a te agyalásod már nekem is sok. Veled van, egész nap ìr, bókolgat, mi bajod van?
2017. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hogy keveset találkozunk, és akkor is főleg a szexről szól.
2017. okt. 4. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!