Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Ti hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Ti hány hónaponta oldjátok meg azt, hogy végre találkozhassatok? Mennyire nehéz kibírni?

Figyelt kérdés

Barátommal két éve vagyunk együtt. Én még egyetemista vagyok, a barátom pedig kiköltözött külföldre egy éve. ( a munkája miatt. )

Mi elég fiatal pár vagyunk (21L 24F), nagyon lángol(t) köztünk a szerelem,de én úgy érzem, hogy kezdek belefáradni,1 év alatt, 2x jött haza,5 hónaponta találkoznunk :( Én őt nagyon szeretem, amikor itthon lakott,akkor is kiegészitettük egymást, soha nem veszekedtünk, még most sem, csak nagyon hiányzik fizikailag, és nem látjuk az elkövetkezendő 3 évnyi tervek között azt,hogy én is kiköltözzek hozzá. :( Ti hogy bírjátok?

Vannak akik legyőzték a távolságot és boldogok,vagy épp hogy a távolság győzött le titeket ?



2017. szept. 30. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
kb 2 havonta tudunk találkozni, nincs semmi gond, könnyen megy, most lehet kiakasztalak de mindketten szexelünk mással és meg is osztjuk egymással a sztorikat, ezt majd befejezzük ha már együtt tudunk élni
2017. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi nem éltünk azért ilyen messze (100km).Mindketten dolgoztunk és hetente max 2hetente találkoztunk.Kb fél év után összeköltöztünk. Nálunk, vagy legalább is nálam nem biztos,hogy hosszabbtávon évekig működött volna az ingázás.Mindketten akartuk,hogy a kapcsolatunk tartson valamerre,hogy szintet lépjünk.
2017. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi hetente/kéthetente látjuk egymást és ebben a rövidke időben éljük ki minden romantikus és szexuális dolgainkat. Ez így még az áldásos kategória,de azt már nem bírnám,amit ti csináltok :(
2017. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja akarod tenni kell érte. Tanuld meg a nyelvet, menj ki, tanulj ott, dolgozz. Én is külföldön végeztem az egyetemet nem olyan ördögtől valo dolog
2017. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én külföldön járok egyetemre, barátom szintén egy másik külföldi országban él, kb. 1000 km a távolság. Mi előtte együtt éltünk, így nehezebb volt az elválás, két havonta láthatom most. Nekünk csak egy évről van szó, így kibírható, 0-24 kommunikálunk. A szex részét webcam előtt oldjuk meg.

Nagyon nehéz, de megéri. Én tudom, hogy csak egy év és felköltözöm hozzá, addig meg spórolgatunk a repjegyekre.

Nektek viszont hosszú időről van szó, nagyon kellene teperni mindkettőtöknek, mert ez nagyon rosszul hangzik.

23N 26F

2017. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

TE miért nem mész ki hozzá? :)


Nálunk háromhetente volt találka. Egyszer ő jött, aztán én mentem.


Egy éve összköltöztünk nála. :)

2017. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi igyekszünk a szünetekben megoldani, kivéve a téli szünet, mert párom még iskolába jár.. aztán majd sulis időszak után kiderül, hogy hogyan fogjuk tudni a továbbiakban megoldani :D Elég nehezen bírjuk, de egymásért megéri :)
2017. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 év, Amszterdam-Budapest. Jövőre költözik hozzám a párom, egyetemre költöztem ki most szeptemberben. Kb 2-3 havonta látjuk egymást, de minden nap FaceTime, egész nap beszélünk Messengeren, küldönk egymásnak képeket, pontosan tudjuk mi van a másikkal.Nekünk az segít, hogylátjuk a végét, ha felveszik őt is ide, 10 hónap múlva együtt fogunk élni. Ti nem tudtok valami ilyesmi célt kitűzni?
2017. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!