Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennel ha a baratnodnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennel ha a baratnodnek tetszene a ferjed? Leepites eseten, hogy tortenjen?

Figyelt kérdés
Termeszetesen mindent tagad,ha rakerdeznel, de a felreerthetoen viselkedik,celozgat. Folyton latogatoba szeretne jonni.
2017. okt. 4. 03:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a férj h áll hozzá? tud róla / észreveszi?
2017. okt. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Flort volt amit letagadott, igazabol a felkarjat fogta es odahajolt hozza! Viccelodtek....de pl. akkoriban mikor eloszor talalkoztak ra kovetkezo hetvegen egyszer szex utan rajtam fekudt es azt mondta"biztos a Kataek is sokat csinaljak"....,-na ettol az uto megallt bennem! Amugy azota melyen hallgat errol miota rakerdeztem. Ezert is gyanus mert olyan sunnyogos /szotlan ha errol a csajrol beszelek
2017. okt. 4. 07:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem nevezném a barátnőmnek az tuti. Számomra a barátnőim férjei tabuk, abszolút nem is tekintettem őket soha férfinak..mármint érted XD

Nehéz eset ez, és azt gondolom, hogy ha a férjed is kapható erre, akkor meg tudják oldani :( Az, hogy nem hívod át még nem jelent semmit sajnos, bár én inkább áthívnám és megfigyelném őket együtt.

2017. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mivel szembesitettem a parom, nyilvan ugyel majd hogy ne flortoljon. Vagy nem? Vagy van, hogy akkpr is "onkentelen" kuldik a jeleket?!
2017. okt. 4. 10:20
 5/17 A kérdező kommentje:
De szex utan nem kinos a kerdese?
2017. okt. 4. 10:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon kínos. valószínűleg szex közben épp a csajra gondolt.
2017. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Es a legrosszabb hogy a dobbenettol akkor nem szoltam aztan egyszer felhoztam neki de nem emlekezett
2017. okt. 4. 10:46
 8/17 anonim ***** válasza:

3as vagyok


A szex utáni beszólás az nagyon gáz. Én is elgondolkodtam volna rajta, hogy vajon közbe is rá gondolt-e.. Esetleg fel is hozhatod a témát, mert annak sincs értelme, hogy magadba rágódj. Attól, hogy tagadnak, szerintem egyértelmű lehet látni őket egymás társaságában, nagyon mesterkélt az is, ha valaki direkt úgy tesz, mintha nem.

A nőnek amúgy nincs férje, pasija, valaki?

2017. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi látom írtad, hogy felemlegetted a témát de nem emlékezett. Haha, ilyesmire én se szívesen emlékeznék. Attól neked ez még sz@rul esett és nem hagy nyugodni. Nem tudom milyen típusú a férjed, de talán ha képes lenne a te szemszögedből nézni a dolgot, lehet átgondolná. Mondjuk megkérdezném tőle, hogy ő hogyan érezné magát, ha én mondanék ilyesmit, vagy a haverjával a szeme láttára így viselkednék.
2017. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es , jokat irsz!:) koszonom...amugy ezt kerdeztem pont neki hogy esne, de semmit se szolt, csak nez ki a fejebol!! Annyira olyan sunnyogon reagalt. Ma pl. emlitettem neki de vegig csondben volt...idezem magam:"lehet inkabb ferfiakkal kene baratkozni"...erre csak vezetes kozben ramnezett es bolintott..tiszta hulye ... mondtam hogy van par szaktarsam akihez odahajolhatnek megerintenenek o mit szolna?! De igy kussolt. Most erted hiaba hozom fel lapit!
2017. okt. 4. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!