Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzás vagy párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzás vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Évek óta tüdőbeteg vagyok, a párás nyirkos időjárás is megvisel. Barátom kijelentette hogy visszaszokik a dohányzásra, mert stresszoldó. Még mielőtt megismertem dohányzott aztán letette a cigarettát. Én nem bírom a dohányfüstöt de még a dohányosok szagát se. Köhögök, szorít a mellkasom, allergiás hörgőszűkület alakul ki. Kijelentettem, hogy nem viselem el a dohányzást. És hogy rám nem gondol mikor tudja mennyi nehézségeken mentem át a tüdőm miatt. Azon rágódom, hogy megmondom neki: én vagy a dohányzás. Mert egyetlen férfi miatt sem teszem kockára az egészségem.
2017. okt. 4. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha eldontotted (es szerintem helyesen), mi a kerdes?
2017. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Majd nem dohanyzik melletted. Ennyi. Tulrinyalod.
2017. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Szívjon elektromos cigit, rágózzon, játszon ezzel pörgettyűvel szóval van más lehetőség is a stresszoldásra. Plussz rohadt drága sresszoldó módszer!
2017. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pontosítok, kiakadt azon a mondaton : Ha majd neked is lesznek tüdőproblémáid, meglátod milyen egy dohányos mellett lenni. Szerinte ez durva volt tőlem. Pedig szerintem sokan csak akkor értenek meg valamit, ha a saját bőrükön tapasztalják. Ő is ilyen. El nem tudom képzelni hogyan tud valaki azon gondolkodni hogy újra visszaszokik a cigire mert stresszoldó ( a problémák nem múlnak el) miközben aki mellette van súlyos tüdőbeteg. Még a domestos szaga is erősen irritálja. Komolyan nem fogom a saját egészségem beáldozni egyetlen férfiért sem, hogy később vizsgálatról - vizsgálatra járhassak újra..
2017. okt. 4. 21:43
 5/21 A kérdező kommentje:
Az elektromos cigi füstje és a benne lévő mesterséges aromák is zavarnak, sajnos.
2017. okt. 4. 21:45
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Énis feltenném neki ezt a kérdést, undorodom a dohányzó férfiaktól, de jó persze nálatok azért más a helyzet. :)
2017. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
És az nem jutott eszetekbe,hogy a közvetlen közeledben hanyagolja a dohányzást? Vagy ez túl egyszerű és unalmas megoldás lenne?
2017. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mert aki dohányzik csak akkor büdös amikor dohányzik ? Beszivódik a szag a ruhájukba állandóan érezni lehet.
2017. okt. 4. 21:50
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Drágám, a szagát akkor is érezhetted mikor még dohányzott és annak meg amúgy sincs károsító hatása,szóval megint nem értem mi a problémád?
2017. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem szivodik be semmibe, ha nem zart terben dohanyzik nonstop. Kint az utcan kb ugyanannyira szivodik be, mint a szmog, de ahogy azt sem, ugy a dohanyt sem erzed meg. Nyilvan egy atdohanyhott kocsmazas utan megerzed, lol, de azt nem, ha az utcan menet kozben cigizik kiveve ha kozvetlenul utana talalkoztok.
2017. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!