Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha az a nő is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha az a nő is a barátoddal és veled bulizna egy társaságban aki anno a párodra hajtott?

Figyelt kérdés

A párom és én lassan 1 éve vagyunk együtt. Viszont van egy nő,akivel jóban van, és anno hajtott a nő a páromra (akkor mi még nem ismertük egymást). A párom őt visszautasította,nem volt semmi, azóta a nőnek lett párja,de ha beszélnek,mindig utalgat és kelleti magát.

Most lesz egy esemény,ahol a barátaink,és ez a hölgyemény is ott lesz,ami engem idegesít,és a párom is hiába nyugtat,nem vígasztal...tudom milyen a párom ha iszik, és ki tudja mi lesz...

Ti mit gondoltok?



2017. okt. 3. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
“Tudom milyen a parom, ha iszik” En is tudom, ha iszik, akkor is engem szeret, plane ha jelen is vagyok. Nem aggasztana kulonosebben, inkabb viccesnek talalom a paromra nyomulokat. Multkor fultanuja is voltam egy ilyen esetnek, mikor nyomulni probalt volna a lany, csak nem tudta, hogy en is hallom :’D
2017. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Buliznék. Azt tenném egy buliban.

Ha agyalsz, be leszel feszülve, akkor mindenkinek kellemetlen lesz - jó eséllyel alaptalanul. Relax.

2017. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mi lesz, ha a párod iszik? Ha ezen kell aggódni, akkor szarban vagy.
2017. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Erdemes aggodni azon,h esetleg sikerul elcsabitania egy wc-ben toltott szex erejeig?

N

2017. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer már visszautasította! Mitől fosol?
2017. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok csaj hajt a páromra, facebookon, élőben egyaránt. Ilyen félig-meddig ismerősök, iskolatársak, volt osztálytársak, csajok akikkel egyszer találkozott wgy házibuliban. Jóban van több exével is, van amelyikkel egy társaságban vagyunk. Még alkalma is lenne megcsalni, mert távkapcsolatban élünk, ők meg ott vannak helyben.

De rájöttem hogy nem tudok mit tenni. Bízom a páromban, tudom hogy szeret, mert a tettei ezt mutatják, nem gondolom hogy megcsalna, de ellenőrizni nem tudom. Nem akarok felesleges feszültséget kreálni, értelme, haszna úgysincs. Úgyhogy egyszerűen elengedem a témát. Hiszem hogy nem fog megcsalni, és tudom hogy a féltékenykedéssel csak rontanék a kapcsolatunkon, és így mindenki boldogabb.

2017. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez a bizalom-dolog errefelé.


Kizárólag a másiktól várják el.

2017. okt. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!