Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény, vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, vagy felejtsem őt el?

Figyelt kérdés

8 hónapja tetszik, azelőtt is tetszett, de most kezdtem úgy kifejezetten figyelni rá. Hébe hóba köszönt, mosolygott, aztán ezek elmaradoztak. Én még bízom benne, hogy lesz valami, de próbálom nem mutatni, hogy mennyire szenvedek. Néha rá sem nézrk, de belül egyre jobban őrlődöm. Próbálom elfelejteni, de állandóan az arca jár a fejembe, és kattog ott bent valami, h ő kell, ő kell...szóval hiába is próbálom, nem megy.

Volt már veletek ilyen? Ha igen, hogyan tettétek túl magatokat rajta?


2010. máj. 28. 16:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

bassszus lányok! ha nem néz rátok valaki, akkor ÖRÖKRE TÖRÖLJÉTEK és ne csináljátok azt hogy amig nem lép addig más után, és ha megmozdul akkor gyorsan vissza. hogy csessze meg a rohadtélet, hát mik vagyunk mi? játékok? aztán csodálkoztok hogy félünk lépni. lehet ők is attól félnek, hogy csak vigasznak kellenének addig amig az igazi kiszemelt az alsó polcról fel nem lép!! ???? hát álljon már meg a menet...... !!!! azt meg szharnátok le magasról akit átejtettetek és csak vigasznak kellett meg féltékennyé tenni a másikat mi? ...

20/f

2010. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
miért ha nálad lépne egy lány akivel régebben jóba voltál örülnél neki???szerintem sok lány van fordított helyzetbe is....
2010. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha pár hétig nem látom, mondom magamnak, na ennyi volt el is felejtettem.. De amikor összefutok vele, minden kezdődik elölről..olyat dobban a szívem..de nem tudok ellen mit csinálni..
2010. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2. válaszoló voltam 15/L
2010. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Eleve nem kezdek olyan emberrel, akivel nem érzem magam jól, csak hogy legyen valakim kedves 19:04. És mégis, hogy jössz te ide? Nem leszólást kértem, csak annyit, hogy aki okosabb az ilyenbe és átélte már, az segítsen nekem túltennem magam rajta! És az igazi kiszelet sosem az alsó polcon van. Lehet, hogy nálad ott van, de az csak a te bajod. Nálam a leges legfelső polcon van. Erről ennyit, meg hogy játékszernek tekintetek minket. Mintha ti nem azoknak néznétek bennünket.
2010. máj. 29. 16:10
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg próbálj meg beszélni vele, és lehet hogy sikerrel jársz, ha pedig nem akkor hidd el, el fogod tudni felejteni. Az pedig szerintem hiba, hogy rá sem nézel, mert lehet, hogy pont ezért nem mer kezdeményezni.


20f

2010. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia!


17:02 vel egyetértek. Szerintem sem érdemes azt játszani, hogy mennyire nem érdekel.. ezzel csak elveszed a kedvét az egésztől ... Lehet ő is ugyanezt érzi, hogy ma is látott de te rá sem néztél, aztán arra gondol jobb ha inkább elfelejt, mert ebből úgysem lesz semmi. Egyébként hasonló helyzetben vagyok én is egy lánnyal... de ebbe nem mennék bele inkább :)


21 f

2010. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A 17:02-es vagyok.

Egyébként én is ilyesmi helyzetben vagyok. És én is nagyot hibáztam. De tanultam belőle. :(

Van egy lány, aki nagyon népszerű a fiúk körében. Mindenki fel akarja csípni. És ő ezt élvezi is. Én észrevettem, hogy tetszem neki, viszont úgy voltam vele, hogy na majd én leszek az, aki direkt rá sem néz, és nem is köszön, akinek nincs egy kedves szava. Addig színészkedtem, játszadoztam, hogy nagyon megtetszett. És most már hiába próbálok közeledni felé, kedves vagyok stb. szerintem nem hisz nekem. Vagy fogalmam nincs mit érez.....


Szóval a tanulság:

Ne színészkedjünk, ne trükközzünk, inkább mondjuk el minél hamarabb, mit érzünk.

2010. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De nem is biztos, hogy illünk egymáshoz, és talán akaratlanul is magamhoz láncolom, amiből majd nem tudok kilépni. Aztán az lesz, hogy de te akartad!:S
2010. jún. 1. 16:21
 20/21 anonim ***** válasza:
De ahhoz előbb meg kell ismerned, hogy el tudd dönteni, illetek-e egymáshoz. Nem?
2010. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!