Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul, hogy a párom nem ad tanácsot, vagy ebben az esetben érthető? Fontoss lenne

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy szeretnék egy most induló képzést elvégezni ami pár hónap. A gond az,hogy pénzbe kerül és közben az egyetemen távoktatáson vagyok, amit ugye szintén ki kell fizetni. Van egy kevés félre tett pénzem amiből futná a képzésre...de akkor nem tudnám az egyetemet fizetni és addig a pár(3) hónapig dolgozni sem.

Szüleim azt mondták segitenek az egyetem fizetésében de tudom hogy nekik is eléggé szűkösen megy...

Ami bánt,hogy a párom nem ad semmilyen tanácsot ezzel kapcsolatban. Nem tudom,hogy igy pénzszűkében nekifogjak-e, viszont most lenne rá időm és szeretnék ahhoz is érteni...

Mikor kérdeztem, azt mondta hogy adna kölcsön ha úgy alakul, amig én is egyenesbe jövök(jól fizető állása van).

Aztán azóta hiába beszélek erről hogy legyen csak annyi a válasza,hogy"nem tudom"

Én meg arra várok,hogy elmondja a véleményét mennyire jó ötlet szerinte, vagy legalább biztatna,hogy ne féljek mert minden kialakul szépen és támogat.

Vagy ezek magától értetődőek vagy miért nem kapok tőle egy kis biztatást? Esetleg most én vagyok 'b3szari és felfújom?


2017. okt. 5. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Esetleg pisikelni ne kiserjen ki? Vagy ne fogja a kezedet, es biztasson a szupermarketben, hogy a megfelelo tejet valaszd?

Nem egy eletre szolo dontesrol van szo, hanem egy par honapos kepzesrol. Segit neked. Pont. Mit szeretnel meg?

2017. okt. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi akkor túlrinyálom az egészet valószínüleg.

Csak az hiányzott hogy önzetlenül mondja, hogy jó lesz, támogat engem és a legjobbat akarja...tehát ne kelljen kérnem,hogy na akkor segitenél majd esetleg...

2017. okt. 5. 07:49
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a gyerekes trehányságot én is tapasztalom a férfiaknál, egyszerűen sokuknak csak a gondtalan, laza nő kellene, akiknek nincsenek ambícióik, nem szorgalmasak, csak velük foglalkoznak és kényeztetik őket. A komoly hétköznapi témák már nem érdekli őket. Ha más komoly ügyekben ennyire indiferensen viselkedik, akkor gondolkodj el a kapcsolatotokon. 28N
2017. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Döntened neked kell, de az tényleg jól tud esni, ha az ember párja tud és akar véleményt, gondolatokat megfogalmazni egy szituról. Értelek téged is, bár kissé tényleg túlrinyálod.
2017. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
De ha egyszer mar mondta h segit. Akkor hol van a gond. Mert ez is egy onzetlen felajanlas volt. Nem ertem mi mast akarsz meg:" szivem dontottel? Levegyem a penzt a kartyarol vagy hagyjam?" Tuldramazod.
2017. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nem beszélted meg vele, mit szeretnél tőle ilyen beszélgetéskor. Nekünk leírod s neki nem mondtad. Ha mondtad volna, ide is leírod, mit reagált volna mikor megakartad vele beszélni. Gondolom azt fogja mondani, ooh, sajnálom, én csak nem akartam inkompetenciámból szólni. De okés.., nos amit én tennék mostani tudásommal te helyedben, hogy.....'.
2017. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát kb ugyanez volt,mikor egyetemre jöttem és nem tudtam választani két szak között, mert mindkettő vonzott. Akkor azt mondta,hogy neki az sem baj, ha nem megyek. Úgy fogtam fel,hogy amúgyis magam miatt csinálom és én kell tudjam mire vágyok nem vártam el,hogy megmondja ő. Viszont most ez abban más, hogy kicsit tőle is függ, hogy elvégezzem ezt és alapból jól esne egy vélmenény, biztatás, nem csak annyi,hogy "nem tudom na". Én pl mindig elmondtam a véleményem ha munkát váltott vagy hasonlók, s kissé zavar, hogy nincs vélménye erről. Habár simán lehet, hogy nem ért hozzá, hisz én se tudnék mit mondani, ha autót kéne válasszon és engem kérdezne.

2017. okt. 5. 08:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kimondta, hogy segít, az már fél siker...a döntés a tied. Mondjuk ott nekem is van egy kis hiányérzetem, hogy olyan, mintha nem kommunikálnátok ( kölcsönösen) elég világosan a dolgokat. De a bíztatást nem mindenku adja könnyen;-)
2017. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nem jogosan.

Nőj fel, légy szíves.

(Értsd: tervezz, mérlegelj, dönts és csináld!)

2017. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Há ha abban vársz tanácsot, amit ő nem tudhat, neked viszont illene tudnod, az régen rossz. Mit vársz? Helyetted nem tudja kitalálni, mi a szíved vágya. Őt ez konkrétan nem érinti, hiszen a te jövődről van szó. Én se kértem tanácsot a páromtól, mikor elvállaltam egy mellékállast. Elmondtam neki, ő meg az észrevételeit vázolta, aztán mentünk tovább. Kezded önállótlan ember benyomását kelteni.
2017. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!