Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért laposodott el a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért laposodott el a kapcsolatunk ilyen rövid idő (5 hónap) elteltével?

Figyelt kérdés

Mindössze 5 hónapról van szó, hogy együtt vagyunk, de már előtte is ismertük egymást a barátommal. Van közöttünk jelentős földrajzi távolság, ami egy-két hónapon belül megoldódik, mert szeretnénk együttélni.

A barátom a kezdeti időszakban nagyon intenzíven udvarolt, gyakori és hosszú kedves üzenetek, órákig tartó chatelés stb. Szerintem sokáig idealizált engem és a kapcsolatot is, nem a valóságban élt, mintha valami álomképet kergetett volna, közben teljesen evidens párkapcsolati dolgokról nem esett szó. Bevallotta, hogy én vagyok az első nő, akivel igazán mély és tartalmas beszélgetéseket folytat mindenről, korábban nem volt ilyen. Az ágyban is megkap mindent de mindent. Érzelmi intelligenciában nagyon fejletlen volt, sokszor akaratlanul megbántott, ezen már fejlesztettünk. Amikor együtt vagyunk, az első este mindig szuper, utána mintha egy falat vonna maga köré, a cigihez menekül és így telik a többi 3-4 nap. Ilyenkor hiányzik a gyakoribb érintés, ölelés, csók. Legutóbbi találkozásnál -3 hét után! -egy órán keresztül semmit nem szóltunk egymáshoz, egyszerűen nem volt kedvem azután, hogy alig ölelt meg pár mp-re...

Amikor rákérdezek, azt mondja, minden rendben, ugyanúgy szeret, várja az együttélést velem. A nõi megérzés valamiért nem hagy nyugodni, folyamatos bizonytalanságot érzek. Persze lehet, hogy csak beképzelem, már mem tudom.


2017. okt. 6. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Kérdezd magatoktól, hisz ti vagytok a két főszereplő, ti hoztátok létre a kapcsolatot, ti alakítottátok így, szóval, ne tőlünk várj találgatást, hogy miért laposodott el!


Megmondom: Mert hagytátok ellaposodni! Ennyi.

Kommunikáció, kommunikáció egymás között!

Te elmondtad neki, hogy milyen félelmeid vannak, hogy mit miért érzel?

De tényleg, az is lehet, hogy csak beképzeled. De mi ezt így nem tudhatjuk!

2017. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Köszi.

Mindent elmondtam neki, mindent tud.

Nagyon zárkózott, én pedig pont az ellenkezõje.

2017. okt. 6. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez a baj, hogy ennyire zárkózott, hogy nem képes megnyílni neked. Akkor ezek szerint még nem érzi magát biztonságban.

Erről is jó lenne beszélgetnetek, hogy miért ennyire zárkózott. Mi történt a múltjában, hogy ennyire nehezen nyíl meg mások előtt, főleg a párja előtt. Hogy akar így tartós kapcsolatot, ha előtted nem akar megnyílni?


Látod, nagyon sok kérdés felmerül, amiről illene beszélgetnetek.

2017. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Nárcisztikus személyiségnek tűnik. Nekem is volt egy ilyen pasim, nem lesz könnyű vége, de mielőbb menekülj, hajrá.


A megérzéseidre pedig mindig hallgass.

2017. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Sunshinedoll:

Köszi neked is.


Kicsit bõvebben kifejtenéd, mire gondolsz a nárcisztikus jelzõ alatt, valamint hogy meneküljek?

Amúgy mindent megad nekem, erre nem lehet panaszom. Fõz, rendszeresen virágot vesz, apró kedvességek.

Néha mégis furcsa. Bár lehet, hogy ez a távolság miatt van.

2017. okt. 7. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!