Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem röhejes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem röhejes az ilyen szituáció? Vajon mit érezhet az ilyen nő? Illetve az unoka?

Figyelt kérdés

Facebookon most láttam, hogy az egyik utcabeli házaspár unokája felrakta a nagyszülők házassági évfordulójának képeit.

Alapjában véve nincs ebben semmi, de kb a következő szöveggel:

Bla bla 35 év hűség, szeretet bla bla a fiatalos mamám bla bla bla.

Na, hát a "Mama" ugye csak szomszéd, tudom nagyon jól, hogy egy 10 évvel ezelőtt nem csak a férje, hanem más is kezelgette.

Másik szomszéd szerint, bent a munkahelyén is mindig volt valaki, aki alávágott.

És akkor most ez a kép, ezzel a szöveggel.

Jót röhögtem rajta, de aztán elgondolkodtatam, hogy szerencsétlen gyerek komolyan elhiszi, hogy 35 év szerelem, bla bla, közben meg ez az igazság.

Másrészt a nő is nem tudom hogy tudja ezt komolyan venni.

Ha én is így csalnám a párom, hát....

Fiatalos...hát akit többen, rendszeresen kormoltak :D


2017. okt. 8. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi közöd hozzájuk ? Van aki nem él 35 éve együtt a párjâval és félre lép. Tudjuk de nem szólunk mert nem a mi dolgunk. Ennyi..te foglalkozz magaddal.
2017. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, férfiként marhára irigy vagyok, hogy az én feleségem nem húzogatják :D "


A szomszéd férj is így gondolta 35 éven keresztül... :D

2017. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!