Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A járás kezdetétől számítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A járás kezdetétől számítva mikor alud (hat) tatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem tartom normálisnak, hogy két és fél éve vagyok együtt a Párommal és soha nem alud(hat)tunk együtt, pedig nagyon vágyom rá. Igazából Ő is, de meg akar felelni az anyjának, így inkább nem alszik velem.
2017. okt. 9. 07:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztos megvan ra az oka miert nem
2017. okt. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Első randi után nála aludtam, mert nem volt éjszakai járatom haza, taxira meg nem akartam költeni.


Bár mi már felnőttek voltunk, külön a szülőktől, nem kértem engedélyt, hogy nála aludhassak.


Ennek két éve, azóta már rég összeköltöztünk.

2017. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, hát amíg otthon él, addig az van, amit anyu mond - nem fair, de sokan ellenkezéskor simán kiteszik a felnőtt gyereküket.
2017. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mér engem is úgy éreztem, szigorúan fognak, mert 19 évesen 8 hónap után engedték hogy ott aludjak. Az más kérdés, hogy én megoldottam máshogy, és igazából már egy hónapon belül megvolt az ottalvás, de a 2,5 év brutális. Szex megvolt már?

Amúgy értékrendben ilyen a csaj is, vagy csak az anyja zsarolja/tiltja?

2017. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14 Igen, az anyja zsarolja/tiltja. Ha nem tenné, már igen sokszor együtt alhattunk volna. Igen, volt szex is, de akkor is az anyja miatt aggódott legtöbbnyire, hogy jaj mi lesz ha megtudja, csalódni fog benne, nem fog benne bízni, ém pedig nem győzöm nyugtatni, hogy az anyjának semmi köze ahhoz, hogy mi ketten hogy vagyunk, Ő pedig azt mondja hogy igenis az anyjának van köze, mert vele él. Hiába nagykorú már, hiába engedné már, de érzelmileg zsarolja. Mostanra már engedi ugyan, de azt a bogarat ülteti a fülébe, hogy ezzel rosszat csinál, mert nem szabad meg ilyenek. Szeretem Őt, Mellette köteleződtem el, minden felelősséget vállalok és tényleg el akarom érni, hogy ténxleg külső zavaró tényezők nélkül legyünk együtt.


A kérdést azért tettem fel, mert kezdtem kételkedni abban, hogy ez a normális folyamat-e, vagy már korábban "kellett volna" (Tudom, mindenki más és minden helyzet más) együtt aludnunk, ugyanis nem vagyok tisztában a neurotipikus normákkal.

2017. okt. 22. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!