Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanál a parodnak? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál a parodnak? .

Figyelt kérdés
ha már a kapcsolatotok elején flörtölgetett lányokkal, ami persze később derült ki az is csak azért mert nem akart idegesíteni vele, egy évben kb 8 alkalommal full részeg ilyenkor csúnyán viselkedik nagyon veszekszik és undorító dolgokat csinál, emellett őrülten féltékeny mindenkire és nagyon rendetlen?

2017. okt. 6. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

keress egy normális férfit.

ja várj! azok nem kellenek senkinek, mert mindenki ezekrea fajtákra bukik, és aki normális az "unalmas, szürke"....

akkro edd meg amit főztél, és legyél egy részegeskedő, alpári, rendetlen senkivel.

2017. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem megbocsátás kérdése. Én egyszerűen nem tolerálnám és kész. Szakítanék, nekem ilyen párkapcsolat nem kell, több okból sem.

- A beteges féltékenykedést nem tudnám elviselni. Aki nem bízik bennem, vagy ennyire nagy önértékelési problémái vannak, azzal nem lehet egészséges kapcsolatot működtetni.

- Számomra kiábrándító, ha egy férfiben nincs önkontroll, nem tud úgy inni, hogy a határain belül maradjon. Az pedig már csak hab a tortán, hogy ilyenkor vállalhatatlan a viselkedése is. Nem tűrném meg.

2017. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Es nem nem bocsajtanek meg, hanem nem akarnek egy ilyen emberrel egyuttelni. Valahogy a felnott, normalis ferfiakat jobban szeretem.
2017. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
A féltékenység már önmagában is szakítóok nálam, egy napig sem viselném el. Emellett még flörtölget, agresszív, rendetlen.. igazi főnyeremény :D Veled ellentétben én szeretem és becsülöm magam, már rég kidobtam volna ezt a hulladékot, de a te életed, úgy cseszed el, ahogy csak jólesik.
2017. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Keresnék helyette egy normális pasit
2017. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy vele akarok maradni és mikor megismertem nem ilyennek tűnt . a kérdést főleg azért tettem fel mert vannak emberek akik szerint ez elnézhető majd megváltozik és én vagyok aki sokat elvár..
2017. okt. 6. 11:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, ne aggódj kérdező, az, hogy ezek a dolgok zavarnak, egyáltalán nem magas elvárások miatt vannak. Beszéltetek már erről amúgy a pároddal? Lehet vele beszélni a problémákról, az igényeidről? Mit reagál, látod rajta, hogy akar változni vagy hogy egyáltalán problémának tekinti-e ő is ezeket a dolgokat?
2017. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
beszéltem vele természetesen ígéri hogy megváltozik, minden részegen átveszekedett éjszaka után megígérte nem lesz többé ilyen, most betelt nálam a pohár el fogom hagyni már 2 hónapja nem ivott semmit viszont ugyanúgy féltékeny de úgy gondolom ha maradnék idővel minden folytatodna
2017. okt. 6. 11:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod: ha maradnál, minden így folytatódna tovább. Sok sikert!
2017. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! a válaszokat is mindenkit felpontoztam
2017. okt. 6. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!