Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allando veszekedes a szulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allando veszekedes a szulok miatt. En vagyok a hibas hogy ezt igy latom vagy masnak sem tetszene?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nem nagyon birom a parom szuleit. Nagymamaja, nagypapaja es az anyukaja neveltek fel igy elnek harman egyutt a szulok. Mivel a nagyszulok mar eleg idosek ebbol adodoan vannak dolgok amiket eleg erdekesen latnak.

Mindig is furan viselkedtek, szamomra nem sok szeretet van jelen a hetkoznapokban naluk.Pl ha parom odamegy az anyukajahoz neha napjan h megolelje akkor az anyukaja egyszeruen eltolja magatol h hagyja beken... Mindenbe beleszolnak mindennek ugy kell lennie ahogy ok gondoljak es jonak latjak, pedig nagyon sokszor tenyleg nincs igazuk. Ez miatt rengetegszer osszevesztunk mar a parommal. Beleszoltak abba is h minek koltozunk ossze, hogy felesleges, meg h a parom miattam otthagyja oket, es hogy nem ugy van am az csak h egyik naprol a masikra elkoltozunk, meg hogy majd meglatjuk hogy ha mindent fizetni kell h az nem olyan egyszeru... es hogy ha a parom elkoltozik velem akkor ok is mashogy fognak hozza allni es kitagadjak az oroksegbol, nem fog semmit kapni... szerintem ez zsarolas, de ezen kivul is vannak meg erdekes beszolasaik amiket mar nem veszek fel. Vegulis elkoltozunk azota ez a konfliktus megszunt ugy veszem eszre nagyjabol beletorodtek.

Tegnap ismet meg volt a balhe abbol adodoan hogy nem tudunk kimenni disznovagasra segiteni 12.en mert dolgozunk. Hetek ota tulorazunk, dolgozunk minden szombaton es meg 14, 15.en is be kell mennunk, gyarban dolgozunk. Felhivtuk oket hogy sajnos nme tudunk menni azon a hetvegen mivel vasarnap szeretnenk vegre pihenni egy kicsit de jovo hetvegen tudunk segiteni. Erre egybol a sertodes hogy mi az hogy vasarnap nem megyunk oda meg hogy gondolkozzunk el egy kicsit.

4 hete volt disznovagas, hus minden boven van meg nekik. En nem hiszem hogy ez az egy het akkor nagy problema lenne. Elotte mindig az volt hogy ameg ott elunk azt csinaljuk amit ok mondanak ha nem tetszik el lehet koltozni. Elkoltoztunk es folytatodik tovabb hogy a mi idobeosztasunkra egyaltalan nincsenek tekintettel, es ugy kell ugralnunk ahogy ok futyulnek.

Most ezt en reagalom tul, hogy neha kicsit rank is tekintettel lehetnenek vagy ez igy normalis?

Neha mar nem tudom eldonteni annyira mondjak a maguket hogy mi vagyunk a rosszak. Mi tenyleg csak egy napot szeretnenk itthon ha mar a hosszu hetvegenknek lottek.



2016. márc. 2. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%

El kellene gondolkodni a RABSZOLGATELEP elhagyásáról. Ez nem munahely, hanem rabszolgatelep. Godnolom s*gg-f*j ázsiaiak a tulajai. Hekúk tájör meg társai.


Akkor maradna erő a sertés levágására.

2016. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülõknek kellene nagyobb tekintettel lenniük arra,hogy felnõtt emberek vagytok a saját életeteket Kell élnetek.
2016. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
En nem a munkahelyunk kommentalasra voltam kivancsi ez csak most van igy bizonyos okok miatt amit el kell fogadni, es nem folyamatosan...
2016. márc. 2. 11:57
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

#3


De akkor nem kellene ám minden bajt meg rosszat rákenni a szülőkre - ami nyílván jóleső érzés - a baj forrása a rabszolgatelep. Amíg ez van a többi baj sem fog megszűnni.

2016. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Aha es azt elolvastad h a munkahelyunkon kivul h bannak a parommal? Zsaroljak h ne merjen elkoltozni? Nem a munkahely a lenyeg itt szerintem de legyen igazad...
2016. márc. 2. 12:01
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#5


De-de. Ha normális munkátok lenne pont telibe lehetne rakni az "öröksíget", mert lenne saját pénzetek. Sőt jó messzire el lehetne költözni és csak karácsonykor meglátogatni a szüleit. Gyuribácsiabunkót és Manyi nénnyét.

2016. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én ezek után nem értem a párodat, hogy miért ragaszkodik ennyire a családjához. én már régen elköltöztem volna és megmondtam volna nekik hogy dugják fel a seggükbe az örökséget.
2016. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibas szimplan csak a szulok nem normalisak... Sajnos vannak nagyon rossz szulok fateromnak meg rosszabb szulei vannak es az anyum reszerol az oregapamnak meg annal is rosszabb a te eseted az ovehez kepest eleg egyszerunek hangzik persze nem normalis ez a hozzaalas de ez van... Itt nem a munkahely a lenyeg itt a szulo. En megertelek mert ismerem a helyzetet!
2016. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A pároddal már saját magatokra kell gondolni. Undorítóak az ilyen rosszalló begyöpösödött és buta szülők.
2016. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Olyan volt ezt olvasni, mintha az én szüleimről irtál volna... Szinte majdnem minden egyezik, csak én egyedülálló nő vagyok, még itthon élek, de 1 év múlva tervezek saját lábra állni meg elköltözni, amint befejeztem az egyetemet. Erre sértődés lett belőle mikor közöltem és nekem is ezeket vágták a fejemhez..

Nem, ez egyáltalán nem normális és nem szabad hagyni, hogy zsaroljanak, nem veletek van a baj. A szülő ne azért szüljön már gyereket, hogy mindig otthon legyen és akkor ugráltathassák, amikor épp jól esik. Ha valaki szerint ez normális, akkor inkább az sem vállaljon gyereket. Én is már tönkremegyek a lelki zsarolásoktól meg csesztetésektől, alig várom, hogy elmehessek innen. Persze, ha valakinek az a célja, hogy eltaszitsa maga mellől a gyerekét teljes mértékben, akkor ez egy jó módszer rá.

Éljétek a saját életetek, önálló felnőtt emberek vagytok, már nem is éltek velük. Nem szabad hagyni, hogy a zsarolással célt érjenek. Az rendben van, hogy az ember szivesen segit a szüleinek, természetes, de azért nehogy már ők egy kicsit se legyenek kötelesek figyelemmel lenni rátok.

2016. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!