Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek beleszeretni a barátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni a barátomba, viszont szerintem Ő belém még nem. Hogy akadályozzam meg, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Igazából próbálok vele mindig összeveszni, de nem hagyja és azt mondta h nem ijesztem el ilyen nehezen. Viszont ő nagyon nehezen enged magához bárkit is, és mikor erről beszéltünk 1 hónapja akkor még nem volt semmi érzelem sem nála. De egyre jobban érzem magam vele és ezt nem akarom, mert félek h csalódni fogok.
2017. okt. 10. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit lehet erre mondani?

Szakíts.

2017. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért? Miért próbálsz összeveszni vele? Miért játszmázol? Miért nem hiszed el neki, hogy nem akar elveszíteni? Miért nem kommunikáltok? Miért nem vagy egy kicsit türelmesebb vele, ha tudod hogy nehezen nyílik meg, és minden bizonnyal friss kapcsolat?
2017. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"Igazából próbálok vele mindig összeveszni" :'DDDDDDD

Jézusom.. Hát így nem is csodálom, hogy nem szeret beléd. De azt áruja már el valaki, hogy mi a drága kenyérnek vannak együtt olyan emberek, akik nem szerelmesek? Ahol nincs szerelem, azt nem hívjuk kapcsolatnak édes szivem. Össze sem jövünk addig, amíg nem vagyunk mindketten szerelmesek. Neked nem barátod van, hanem dugópajtid. Plusz a szerelem nem egy olyan dolog, ami majd kialakul. Ha az elején nincs, akkor nem is lesz. Pláne nem hónapok után.

2017. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan érzésem, hogy csak dugunk, viszont találkozunkúgy is, hogy nincs szex. Kajálunk, elmegyünk színházba, moziba összeülünk kávéra. Érdekli, hogy mi van velem és nem csak úgy, hogy elmondom és nyom rá egy okét. Valóban érdeklődik, lelkileg támogat, beszél rólam másoknak is, ha a haverjaival van akkor is óránként ír, csak h tudjam h gondol rám. Mikor beteg voltam meglátogatott, ha ás dolgom van nem sértődik be, fontosnak tartja h nekem vannak céljaim és támogat is benne érdeklődik is felőle, tehát nem csak arra megy ki a kapcsolatunk, hogy szex. Sőt mindig elmondja, hogy mennyire jól érzi magát velem és már rég érezte magát valakivel így. És én már mondtam is neki ezt a szexes dolgot és mondta h ezen kívül is érdeklem.
2017. okt. 10. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek van valaki kapcsolatban ha nem akar szerelmes lenni? -.-
2017. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesen művelitek ezt a marha értelmes dolgot? Meg egyáltalán miért vagy vele, ha így viselkedsz? Egyszer megunja és kitesz.
2017. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már most fontos vagy neki és tudod, hogy nála lassan alakul ki miért nem vagy egy kicsit türelmesebb? Ha tényleg kedveled próbald meg!

Amúgy meg ez a "Ha az elején nincs, akkor nem is lesz. Pláne nem hónapok után."... Na már ne is haragudj, de szerintem ez tök változó! Én sosem tudtam hinni a szerelem első látásra dologban! Szerintem idő kell, ahhoz, hogy valamennyire is megismerjétek egymást, egymásra hangolodjatok és közel kerüljetek egymáshoz. Én a szerelmemet nem adom, oda senkinek 1 hét után. Nekem ehhez idő kell és, aki ezt nem érti meg az elmehet. Én a mostani páromba is 2-3 hónap után lettem szerelmes, de nagyon durva mindent elsöprő szinten. Szóval szerintem ne általánosítsunk, ez mindenkinél más. Te ebben nem hiszel, én abban és kész!

2017. okt. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!