Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből valami valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami valaha? Szeretem. Beteljesedhet ez a szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy évig oszt. társak voltunk. Még mindig odajár a suliba mikor még oszt. társak voltunk akkor történt köztünk egy smaci és össze is akart velem jönni csak a hülye oszt. társaim bekavartak és nem lett belőle semmi. Én így h. már letisztultak a dolgok rájöttem h. szeretem. Nem tudom lehet-e ebből valami. Jóba vagyunk szinte mindennap taizunk puszit adunk egymásnak. Mns-en nagyon ritkán van aztán mondtam neki h. lehetne többet is erre mondta h. igyekszik. Rámírt pedig rejtve volt fent. Ha nem akart volna velem beszélni akk. nem írt volna rám így van?

De azóta már 2xis volt msn-en mindig az volt neki kiirva h. nincs gépnél. Volt h. rá is írtam de nem írt vissza...akkor sem volt gépnél az volt neki kiirva..

Nem tudom h. mit gondoljak...mit tegyek? Beszéljek vele?

Nem tudom h. így pasi szemmel h. látjátok! Persze csajok válaszát is várom:)

17/L


2010. máj. 28. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Pasi szemmel? Hülye vagy. :D Nem lesz ebből semmi, keress normális pasit!
2010. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már egyszer össze akart veled jönni, és te nem jöttél vele össze bátran gondolhatja azt hogy nem kedveled. Lehet, hogy azt hiszi hogy csak barátként keresed a társaságát. Szerintem próbálkozz tovább, csak ne nyomulj feltűnően! Szerintem van rá esély, hogy még mindig akar tőled valamit... 19/L
2010. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát próbálkozom...:)

Várok még javaslatokat....

2010. máj. 28. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

MSN egy másik világ, ott a webkamszex a jellemző


MSN-es kapcsolatból nem lesz tartós szerelem


17 éves vagy, még túl fiatal vagy a tartós kapcsolatokhoz.


a fiút pedig elfelejtheted, már rég lecserélt téged.


27f

2010. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem miután vissza utasítottad most azt gondolhatja hogy nem akarsz tőle semmit.De az nem jelenti azt hogy nem is lehet már semmi.Szerintem próbálkozz,beszélgess vele sokat meg hülyéskedjetek aztán ha úgyérzed hogy itt az ideje,akkor kérdezz rá hogy ő még szeretne-e tőled vmit,mert te át gondoltad stb.Aztán vagy igent mond,vagy nemet.De az sem gáz ha nem,mert legalább megtudtad hogy mi a szitu,és attól még barátok lehettek:)Sok sikert
2010. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rühellek msnezni. Gyűlölöm. Lehet ő is így van vele. Ha szeretnél vele kommunikálni, akkor hívjad fel telefonon, és beszélgessetek. Csodákra képes.

Szóval lehet, h a srácban még bőven benne van a dolog, csak nem szeret csetelni.

Hívjad fel, 1 próbát megér.

22F

2010. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt mondod, szinte mindennap találkoztok. beszéld meg vele személyesen a dolgokat, sokkal jobb lesz :)

lehet h még érez valamit irántad, csak nem mer lépni.

2010. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokt...:)

Beszélni fogok vele...:)

Aztán majd lesz valahogyan:)

2010. jún. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!