Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá?

Figyelt kérdés
Pàromtol megkérdeztem hogy meg veszi a hàzat erre azt mondta hogy nem mondott ilyet csak megakarta venni régebben.Albérletbe meg nem akar menni .

2017. okt. 11. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, èrdemes lenne mèg egyszer nekifutni ennek a kèrdèsnek. Mondjuk, holnap józan állapotban...
2017. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azt akarja kérdezni, hogy a párjának lenne pénze házra, úgy volt, hogy vesz, de nem tette meg. A kérdező meg arra számított, hogy a párja vesz házat, ő majd oda beköltözik vagyis összeköltözik vele. Aztán a párja meggondolta magát valamiért most mégsem vesz. Gondolom még gyűjt, mert albérletbe nem akar menni. A kérdező meg türelmetlen, mert egyedül nem képes önálló életre és a párja által szeretne költözni. Ha így van a kérdés, akkor ne a párodtól várd, hogy oldja meg a lakhatásod, hanem dolgozz azon, hogy egyedül is megold.
2017. okt. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a segitséget.Nem a pàromtol vàrom hisz ha hazat veszünk azt közösenfogjuk .:DA többi vàlaszolonak meg üzenem hogy ez nem nyelvtan óra .:DOtt kell nagyszàjunak és okosnak lenni nem itt .
2017. okt. 12. 15:43
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindegy màr tàrgytalan a dolog .Azért köszönöm a segitségnek nem nevezném okoskodàst.Ha valakinek esetleg lenne ideje akkor irja màr le a nyelvtan könyvben talalható összes fogalmat .:DBiztos mindenkit ez érdekel majd .HAHaHa:D
2017. okt. 12. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!