Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Nektek mi kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek mi kell ahhoz, hogy egy kapcsolatban továbblépjetek ( családalapítás eljegyzés esküvő stb)? Mikor és mi befolyásol benneteket? Mikor jön ez az érzés?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a párommal ebből 1,5 évig távkapcsolatban majd jeenleg 2 éve együtt élünk. Ő 30 éves én 27. Sokszor volt már téma a kapcsolatban hogy baba esküvő stb ( amiket én már nagyon szeretnék! ) mindig azt a választ kapom hogy nem érzi azt a késztetést hogy neki ezt meg kellene lépni mert jó minden így ahogy van. Elvált szülők gyerekeként nőtt fel környezetében aki megnősült már mindenki azt mondja neki hogy besárkányosodnak a nők utána stb.. Én pedig nem tudom hogy mire várjak tovább? nem akartam sosem zsarolni vagy válaszút elé állítani mert szerintem ennek szívből kellene jönnie de azt mondja nem tudja minek kell jönnie nincs meg benne a motiváció erre. Nem tudom miért van és mit csináljak?

2017. okt. 12. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Elhagyni emiatt nem szeretném mert szeretem. Nyilván ennyi idő után már nincs az a mindent elsöprő szerelem csak szeretet és ragaszkodás.
2017. okt. 12. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül a kort akartam írni. Tudom, hogy majd olyan 30-33 évesen akarok családot alapítani, egy tőlem kb 2-7 évvel fiatalabb nővel.


Én pl a barátod helyében már ennyi idősen ÉS egy ilyen stabil (hétéves) kapcsolatban biztos hogy ugranék a lábad közé óvszer (és tabi) nélkül. (Bocs, nálam az esküvő nem annyira fontos, a gyerekvállalás igen - Persze ha a másik akarna esküvőt, akkor benne lennék)

26/f

2017. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinné az ember, hogy 7 év alatt megtanultatok kommunikálni egymással. Ne várj romantikus lánykérésre, mert az úgy tűnik, nem lesz. Egyszerűen kérdezd meg, hogy feleségül akar-e venni. Ha igen, akkor tűzzétek ki a dátumot. Ha meg nem,akkor tudod, hogy nem akarja és téma lezárva. Aztán szólj, hogy gyereket akarsz, és máris neki szeretnél látni. Ha gyereket sem akar, akkor viszont nincs más, mint a szakítás. Vagy beletörődsz, hogy nem lesz gyereked.
2017. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor jön ez az érzés?"


Ezt honnan lehetne tudni? És vajon ha jön, az garancia-e arra, hogy nem múlik el?

2017. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 az en pasim sem volt soha az a celtudatos, tudod akinek van 5eves,10eves terve, magannyugdijpenztara vagy ambicioi, igy en jeleztem h mivel nagyon jol megvagyunk,lassan osszehazasodhatnank.Megkert. Elvett.Evidens volt h a hazassag gyerekkel jar,atbeszeltuk,akarta (vagy gyerek nincs hazassag elott,ahogy tetszik). Lett 2 gyerekunk es szepen ott is hagyott veluk par even belul,mert meg "eljunk egy kicsit" cimszo. Apam is ugy vette el anyamat h anyam ultimatumot adott,h vagy 7ev jaras utan elveszi vegre vagy keressen mast erre? Apam elvette,3ev mulva mar szeretoje volt. Szerintem a lanykeres mindig belso indittatasbol kellene h tortenjen,nem jelzesre (igen tanulhattam vna anyam peldajabol,mas kerdes h akkor en sem lennek ezen a vilagon ha nem eroszakolja ki a dolgot). Gyerekvallalas meg egy nagy lutri de kell h akarja a ferfi. Kulonben ezek a megerto nok is,mint a Kerdezo, lehet h hirtelen 35evesen ott talaljak magukat pasi nelkul,aki vegul elvesz mast v pasival ugyan,de meddosegi kezelesen. Szerintem 2-3ev egyutteles es bizonyos kor,erettseg utan egy ffinak el kell tudnia donteni h mit akar egy kapcsolattal,minden mas csak egymas idejenek a rablasa. (Nem 20evesekre gondolok).

Kerdezo,en a helyedben adnek egy belso hataridot magamnak,amig meg tudnek varni. Van akire nem erdemes,mert hiaba szereted ha masok a celjaitok. Ez egy eleg sarkalatos pont egy par eleteben, amiben celszeru egyet erteni.

2017. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi még "csak" másfél éve leszünk együtt nemsoká (ebből egy éve közösen élünk).

Igazából nem sürgetem, minek? /Ha nem kér meg, akkor sincsen semmi extra/ - de ő mondja, hogy szeretne elvenni, de még éljünk együtt kicsit előtte, és igaza van :)


De te mégis mit vársz? Ő SOHA nem fog elvenni, mert nem akar. Pont.

Ha te házasodnál, akkor vagy kierőszakolod (és elváltok), vagy elhagyod és keresel mást.

2017. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azzal hogy kijelenti hogy nem érzi hogy neki ezt meg kéne csinálni 7!!! év után sem az elég egyértelmű.

Nem akar elvenni és nem akar gyereket. Ennyi.

Igazából ő tisztán játszik mert megmondta.

Neked van két lehetőséged, beletörődsz hogy se esküvő, se gyerek, vagy elhagyod és keresel olyat aki akarja ezeket. Fiatalabb már nem leszel ezt ne felejtsd el.

Persze érdemes lenne ezt vele is megbeszélni de nem úgy hogy kérdezgeted aztán hümmögsz bármi válasz helyett. Hanem rendesen mondd el neki hogy te ezeket akarod és nem látod a kapcsolatotok jövőjét ebben az irányban.

2017. okt. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!